Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


A Way Out

A Way Out

Vývojáři Hazelight
VydavatelElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
EngineUnreal Engine 4
Datum vydání23. 3. 2018
Hodnocení hry (1):
85%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PS hry A Way Out
Tvůrci oceňované hry Brothers: A Tale of Two Sons představují novou kooperativní hru, kterou lze hrát pouze ve dvou hráčích. A Way Out je akční adventura, v níž hráči ovládají každý jednoho ze dvou hlavních hrdinů – Lea a Vincenta. Oba jsou odsouzení vězni a jejich touha po svobodě je svede dohromady. V průběhu hry vás čeká nejen únik z věznice, ale i snaha zůstat schovaní před autoritami po útěku. Kamaráda můžete pozvat do online kooperace i bez toho, aniž by vlastnil hru. Umožňuje to nová funkce s názvem Friends Pass. POUZE CO-OP A Way Out nabízí pouze kooperativní (lokální split-screen či online) režim hry, kdy se 2 hráči ujímají role dvou hlavních hrdinů s touhou utéct z věznice s maximální ostrahou. Co začne jako vzrušující útěk se rychle změní v emocionální dobrodružství, jaké jste nikdy neviděli a nehráli nikdy předtím.  ZÁŽITEK JAKO NIKDY PŘEDTÍM A Way Out je zážitek pro dva hráče. Každý ovládá jednu z dvou hlavních postav, přičemž pouze skrze důkladnou spolupráci můžete uniknout z vězení a pokračovat v životě na útěku. Hra zkoumá pojem důvěry, zradu a postavení se důsledkům vašich rozhodnutí. UNIKÁTNÍ VYPRÁVĚNÍ Vyprávění příběhu je velmi napínavé a nabízí čerstvý, unikátní a přesvědčivý zážitek skrz na skrz. V průběhu hry se velice podrobně dozvíte vše o životech hlavních hrdinů a jejich motivací k činům, které budou provádět. Silnou stránkou A Way Out jsou pak filmové momenty, které posouvají příběh kupředu. RŮZNORODÁ HRATELNOST A Way Out nabídne něco pro každého – ať jsou ... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 17.1.2019  (Hodnocení: 85 %)
Tvůrci mají s kooperativní hrou zkušenosti z Tale of two brothers a je to skutečně znát. Skvěle si hrají při split-screenu s obrazovkami a spoluprací obou postav. Námět je taky na jedničku. Využívá témat filmů a atmosféry začátku sedmdesátých let. Oba "hrdinové" nejsou úplně svatoušci, ale ani žádný špatňáci. S oběma se tak lze snadno identifikovat a pochopit jejich motivaci, což je u této hry důležité.
Jednoznačně povinnost, pokud vás baví hrát ve více lidech, ať s kamarádem, partnerem, či jinak ;)

Artwork ke hře A Way Out

Další obrázky hry A Way OutHODNOCENÍ HRY A Way Out PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/A-Way-Out-46303/" title="Hodnocení hry A Way Out"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=A+Way+Out&amp;platforma=ps4" alt="A Way Out" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8596


Hra Warthunder zdarma