Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryUnreal Mission Pack: Return to Na Pali (PC hra)


Unreal Mission Pack: Return to Na Pali

Unreal Mission Pack: Return to Na Pali

Vývojáři Epic Games
VydavatelGT Interactive
ŽánrAkční
Datum vydání1999
Hodnocení hry (4):
73%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Unreal Mission Pack: Return to Na Pali
PC hra Unreal Mission Pack: Return to Na Pali je herního žánru akční vydaná v roce 1999 vývojářem Epic Games
K této hře zatím nebyl přidán popisek. Přidejte ho


Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

_DAVE_ - 23.6.2009  (Hodnocení: 50 %)
Nové mapy pro Unreal 1, narozdíl od původní hry jsou zcela bez inovace, navíc level design je absolutně nudný - nezajímavý. Je to jen procházení anonymní planety od začátku k cíli.

hribisko - 15.4.2014  (Hodnocení: 80 %)
Návrat na Na Pali. Ve starém stylu, žádné velké novoty, kdo by na ně byl taky zvědavý, tohle je přece Unreal. Tak jakýpakcopak.

H34D - 19.2.2024  (Hodnocení: 70 %)
Pokud si dobře vzpomínám, v 90. letech nebylo zvykem, že by datadisk k počítačové hře přinesl něco extra nového. Co se týče žánru FPS, přichází mi na mysl snad jen HL: Opposing Force, ale ten zastihl devadesátky až na jejich samém sklonku. Nereálný Návrat do Na Pali není v tomto trendu žádnou výjimkou, co mu však můžeme od počátku přičíst k dobru, je to, že si na nic převratného nehraje. Hra je znatelně rychlejší a akčnější než první Unreal. Vlastně mě až zaskočilo, že tento datadisk patří mezi ty nejsvižnější singleplayerové střílečky, co jsem hrál. Hravě v tomto pokoří i svého konkurenta Quake II a jeho dva nemastné, neslané datadisky.

Samozřejmě nic se neděje bez důvodu, větší důraz na rychlost a akčnost zdařile maskuje o poznání méně propracovaný level design. Unreal engine i v roce 1999 vypadal stále skvěle, to zůstalo zachováno, ale přeci jen je pravdou, že pokud byste se měli v herních lokacích déle zdržovat, např. při řešení složitějších puzzlů, jistě byste si všimli, že stěny jsou jaksi holé, místnosti jsou poloprázdné kvádry s několika jednoduchými předměty a kolikrát jsou i ty venkovní prostory vyřešeny jednou či dvěma uličkami mezi jehlanovitými skalami. Ovšem i tak je hra docela příjemná na pohled… po téměř 20 letech.

Hlavní předností je ryze akční hratelnost. Líbí se mi, že hra dokáže v kampani využít skvělou umělou inteligenci, která byla pravděpodobně naprogramována pro botmatch (klobouk dolů za něj). 1v1 souboje se Skaarji dokážou být opravdovou lahodou, pokud nemáte mnoho zdraví a hrajete na nejvyšší obtížnost. Upřímně, na jakoukoli jinou obtížnost musí být hra poměrně nudná, protože nebýt chytlavých přestřelek, nenabízí Return to Na Pali mnoho. Minimálně mozek u takhle přímočaré akce rozhodně nevyužijete. Datadisk se tedy se svým předchůdcem nemůže v sofistikovanosti, ani atmosféře rovnat. Hlavně té atmosféry je škoda, protože Unreal představoval hráčům akčních her ve své době nevídaně vtahující zážitek. Datadisk je takový jednoduchý relax, sice s perfektním futuristickým hudebním doprovodem, ale za to s koncem dřív, než by se slušelo…HODNOCENÍ HRY Unreal Mission Pack: Return to Na Pali PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Unreal-Mission-Pack-Return-to-Na-Pali-3171/" title="Hodnocení hry Unreal Mission Pack: Return to Na Pali"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Unreal+Mission+Pack%3A+Return+to+Na+Pali&amp;platforma=pc" alt="Unreal Mission Pack: Return to Na Pali" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2047


Hra Warthunder zdarma