Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryTom Clancy´s Splinter Cell: Conviction (PC hra)


Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction

Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction

Splinter Cell 5 SCC SC: Conviction
Vývojáři Ubisoft Montreal
VydavatelUbisoft
Distributor v ČRUbisoft
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieSplinter Cell
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
EngineLEAD
Datum vydání13. 4. 2010
Prodaných kusůpřes 606 791 na Steam
Doba hraníprůměrně 12,1h (nejčastěji 6,1h)
Hodnocení hry (29):
76%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction
Smrt dcery Sáry dokázala zasáhnout i tak ostříleného agenta, jakým Sam Fisher bezesporu je. Dlouho se vyhýbal lidem a ukrýval se ve svém domě v Baltimore. Dlouho se utápěl v žalu a lahvi alkoholu. Sam se nikdy nespokojil s vysvětlením, jak a proč jeho dcera zahynula. V minulém díle se, jako dvojí agent, vrátil, aby spolupracoval na tajné operaci - likvidaci teroristické organizace John´s Brown Army (JBA), působící v New Orleans. Samova domovská organizace (NSA) mu ovšem nedokázala dát všechny informace. Chtěl vědět, proč jeho dcera zemřela. V policejní správě stálo, že byla sražena černou dodávkou, kterou řídil její opilý spolužák. S tím se nechtěl smířit a mlžení ze strany úřadů bral jako zradu – podraz od země, které tolik obětoval už jako člen speciální námořnické jednotky SEAL, agent CIA v terénu nebo speciální agent NSA. Proto podal výpověď a s klidem přijal ortel smrti, který byl na něj uvalen. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 1.7.2010  (Hodnocení: 75 %)
Od Conviction jsem také čekal opravdu mnoho, jednak kvůli velmi dlouhé době vývoji, ale také proto, že se jedná o dalšího nástupce ze skvělé série SplinterCell. Hra celkově nepůsobí špatně, po grafické stránce je vydařená, dějová linka také ujde, ale jednoduše jsem od hry očekával více, at už to je v oblasti zneškodnění nepřátel, popř interaktivnosti okolí až po rozmanitost prostředí, bohužel ani jedno hra nesplnuje a o proti předchozím dílům, se tento SC liší v možnosti výslechu nepřátel za použití násilí, jiném vzhledu Sama Fishera a možnosti označit si nepřátelé a následně je jedním stisknutím klávesy odpravit. Takže si myslím, že 70% je optimálních pro tuto hru.

Edit: Tak ještě za možnost hrát po dokončení příběhu likvidační mise, kde dostane za úkol odpravit všechny nepřátelé, což značně prodlouží herní dobu dávám o něco vyšší hodnocení.

Buster - 9.5.2010  (Hodnocení: 75 %)
Conviction jsem očekával od dob, co bylo ohlášeno, že vznikne a to už je chvíle nemalá. Čekal jsem úchvatnou grafickou stránku, četně zachování stealth prvků z předchozích dílů. Na jednu stranu hra moje očekávání splnila, na tu druhou ale úplně selhala. Je zajímavý sledovat vývoj od prvního dílu. To, jak průběh všemi díly vyžaduje neustále tvrdší pojetí. To by mi ani tak nevadilo (brutalita je dneska i ve hrách pro děti). Spíš mě děsně štve, jak hrozně potenciál hry tvůrci zničili. To, co bylo fajn na jedničce až čtyřce ze hry téměř zmizelo a nezbylo mi nic, než popadnout samopal a kosit je tam způsobem, kterej nemá se Splinterem nic společnýho. Sere mě, že musim složitě obcházet lokaci, když v předchozím díle stačilo vylézt na zídku a jednoduše skočit na druhou stranu. Štvou mě neuvěřitelně otravný přechody z černobíla do barevna. Vadí mi, že jde lézt jenom po určených objektech. Nelíbí se mi, jak změnili vzhled Sama Fishera, dokonce i to, že mu vzali jeho bezvadný udělátka (nebojte, pořád mu jich pár zbylo). Na druhou stranu se mi hodně líbí způsob, kterým je nám servírován příběh (dynamicky a bez zbytečností), líbí se mi styl, kterým je nám určován nový úkol (nápis na baráku/zemi), líbí se mi videa na zdech, který odtajňují detaily příběhu. Dokonce i ta akce je perfektně zvládnutá a dynamická. Grafika je dost rozporuplná. Někdy je výborná jindy zase vyloženě hnusná (třeba ve flashbacku v Iráku). Zvuk je naprosto parádní a dabing postav zrovna tak. Zkrátka a dobře se tvůrci až moc podřídili podání příběhu (ten nabízí několik infarktovejch momentů) a vytvořili něco, co fanouška původní stealth akce může pěkně nasr***, ale stejně tak i skvěle pobavit. Nakonec novej Splinter neni tak přesvědčivěj, jak by asi měl a dávám 75%.

nEophytEn - 5.5.2010  (Hodnocení: 100 %)
Ta bojová akce, různé druhy zabití, rozmanité úkoly, stéle nové objevy! Neni na tom nic špatného.

kopiha - 23.7.2010  (Hodnocení: 50 %)
nic moc byly lepší díly...

shimpandz - 30.5.2013  (Hodnocení: 85 %)
Skvěle podaný vývoj Sama.

Chrobak - 11.9.2014  (Hodnocení: 80 %)
Pátý Splinter Cell už není čistokrevná stealth akce. Je to spíše klasická střílečka s výraznými taktickými prvky. Ale proč ne? Hra má spád, hraje se dobře, příběh je zatím nejlepší a nejlépe podaný z celé série. Kampaň je ale bohužel ukrutně krátká, v tomhle směru se zatím rozhodně jedná o nejslabší díl série a to ani předchozí díly nebyly zrovna běh na dlouhou trať...

JackBurda - 11.4.2016  (Hodnocení: 30 %)
To že hra je méně stealth a více akční střílečka by mi nevadilo, kdyby byla dobrá. Bohužel, když sečteme příšerné ovládání a mizerný PC port vyjde šílený guláš. A mě nechutná.

Rific - 5.9.2015  (Hodnocení: 95 %)
Tento díl se mi líbil určitě mnohem více než předchozí, jak po grafické stránce tak po hratelné. Lokace byly perfektní, i když jsem na realistickou obtížnost hrál jeden úsek u některých misí snad dvacetkrát, tak jsem u toho pořád seděl a hrál a pořád mě to bavilo. To je hlavní důvod proč tomu dávám tak vysoké hodnocení. I po spoustě nepovedených pokusech v některých pasážích a neustálých opakováních mě to neodradilo a za to jsem této hře moc vděčný, protože u jiných her už bych to možná ani nezapnul. Nicméně jako velký fanda Stealth akce musím říci, že v některých úsecích mě nenapadlo nic jinýho než to prostě vystřílet a někde se to tak i nejspíš muselo udělat, to mi trochu vadilo, ale na jednu stranu i profesionální špion se přeci může dostat do úzkých a pokud následující díly se vrátí k více Stealth způsobům, tak to beru! Výslechy, vylepšování zbraní, vzhled Sama Fishera, lokace, příběh, to vše bylo pro mě velice zajímavé a je Splinter Cell vlastně vystihuje život Sama Fishera, takže jako agent na volné noze do příběhu určitě skvěle zapadá:). Konec konců, už spousty filmů obsahují nepohodlné agenty, kterých se chce agentura zbavit:) Takže jako nápad do hry, kde po vás všichni jdou se podle mě osvědčil a je to i ospravedlnění pro méně Stealth způsobů.

Screen ze hry Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction

Screen ze hry Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction

Screen Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction

Další obrázky hry Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction

(Preview) machinima

Další videa hry Tom Clancy´s Splinter Cell: ConvictionHODNOCENÍ HRY Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Tom-Clancys-Splinter-Cell-Conviction-1505/" title="Hodnocení hry Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Tom+Clancy%B4s+Splinter+Cell%3A+Conviction&amp;platforma=pc" alt="Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2269


Hra Warthunder zdarma