Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Sims 2: Život v bytě

The Sims 2: Život v bytě

Vývojáři Maxis
VydavatelEA Czech
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieThe Sims
ŽánrStrategie
Datum vydání2008
DLC pro hruThe Sims 2
Popis PC hry The Sims 2: Život v bytě
Tento rozšiřující balíček pro The Sims 2 zavádí Simíky do zbrusu nového bytového komplexu na předměstí! Během objevování nového okolí, posedávání v kavárnách, odpočinku u dětského hřiště, seznamování s přáteli a mnoha dalších aktivitách na Simíky čeká dobrodružství, zábava i životní dramata. A protože nyní v The Sims 2 Život v bytě existuje možnost ovládání vícero domácností, mohou Simíci žít buď v poklidné harmonii nebo uprostřed malicherných konfliktů. Životy vašich Simíků okoření nové společenské kontakty a typy postav, jakými jsou například umělečtí bohémové, sportovní maniaci, hračičkové s technikou a blázni do aut. S novým ukazatelem reputace si Simíci mohou vybudovat respekt u ostatních tak, aby byli nejobdivovanějšími nebo také nejméně oblíbenými postavami v sousedství. Čím lepší reputaci budou mít, tím snadněji si najdou ty pravé kamarády, kteří jim pomohou dosáhnout jejich cílů. V The Sims 2 Život v bytě můžete vašim Simíkům vybudovat originální domovy! K dispozici vaší kreativitě a záplavě nápadů je pět nových typů prostor od podkrovních bytů přes prostorná a elegantní studia až po luxusní apartmá s osobním sluhou. Užijte si nespočet nových variant dekorací včetně točitých schodů a vysokých stropů. Život v těsném sousedství přinese vašim Simíkům nové zážitky a životní dramata!

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 30.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
Celkem povedený datadisk.

Fandar - 1.8.2010  (Hodnocení: 90 %)
Jeden s nejlepších datadisků, který tříští stereotyp, ale ten se i tak brzy dostaví. Každopádně mě tento datadisk bavil nejvíce.

Screen ze hry The Sims 2: Život v bytě

Screen ze hry The Sims 2: Život v bytě

Screen ze hry The Sims 2: Život v bytě

Další obrázky hry The Sims 2: Život v bytěHODNOCENÍ HRY The Sims 2: Život v bytě PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/The-Sims-2-Zivot-v-byte-14426/" title="Hodnocení hry The Sims 2: Život v bytě"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Sims+2%3A+%8Eivot+v+byt%EC&amp;platforma=pc" alt="The Sims 2: Život v bytě" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 867


Hra Warthunder zdarma