Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryStar Wars: The Old Republic (PC hra zdarma)


Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

SW:TOR
Vývojáři BioWare
VydavatelElectronic Arts
Distributor v ČRLUCAS ARTS
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
Herní sérieStar Wars
OdkazyOficiální stránky
ŽánrMMORPG
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
EngineHeroEngine
Datum vydáníProsinec, 2011
Prodaných kusůpřes 40 622 na Steam
Doba hraníprůměrně 4,8h (nejčastěji 0h)
Hodnocení hry (12):
82%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PC hry Star Wars: The Old Republic
Star Wars the Old Republic je MMORPG, pod kterým jsou podepsáni Bioware a LucasArts. Odehrává se asi 5000 let před filmy a jde vůbec o první masovou online hru z dílen populárního BioWare. Vývojářské studio se pokusilo do hry vtisknou především silný a podmanivý příběh, který je důležitou složkou pro všechny tituly právě od BioWare. Příběh bude zcela nelineární a bude se odvíjet od akcí hráče. Galaktická Republika byla po generace místem míru a to i v galaxii plné rozličných systémů, planet i ras. Byla chráněna prastarým rytířským rádem Jedi. Republika byla největší nadějí pro rozvoj civilizace a galaktické jednoty. Každá strana má však svou protiváhu - zákon duality, rovnováhy. Hluboko v neznámých částech vesmíru rostlo Sithské Impérium, vedené temnými lordy ze Sithu, kteří měli sny o galaktické nadvládě a hlavně pomstě svým odvěkým nepřátelům - právě řádu Jedi. Po staletích příprav přišel čas, aby se Sithové vrátili. S obrovskou flotilou a dech beroucí armádou zahájil Sithský Imperátor překvapující ofenzivu, se kterou si rychle podmanil desítky vnějších světů, čímž začal válku, jakou galaktická historie nepamatuje. Od zamrzlých plání Ilumu, až po pouště na Dathomiru, stály boje spousty životů. Mohutný útok na centrální chrám Jedi na Coruscantu - centrální planetě Staré republiky, ukončil zdánlivé období chaosu. Senát byl doslovně přinucen podepsat kontroverzní dohodu o rozdělení galaxie. V následujících letech pak byla galaxie zahalena pláštěm strachu a nejistoty, což umožnilo sithskému Imperátorovi spřádat další temné ... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 29.12.2012  (Hodnocení: 85 %)
SWtOR je nepřímé pokračování KotORu 1 a 2. Je to mix MMORPG a singleplayer RPG, který se z počátku neosvědčil, protože v BioWare zapomněli dodělat konečný obsah pro hardcore MMO hráče, ale díky tomu má hra neobyčejný příběh za každé povolání (celkem 8, 4 pro každou stranu).
Příběh se prezentuje skvěle díky tomu, že hra obsahuje spoustu lokací kam můžete vstoupit pouze vy, nebo ve skupině a ovlivnit tak příběh hry. Všechny rozhovory jsou navíc dabované a vedené stejně jako u série Mass Effect. Díky tomu všemu se jedná o MMO s příběhovým koncem, ve kterém můžete hrát dál. Konec nudného čtení a farmaření. Herní mechanika je mixem samotných KotORů a MMO zvyklostí.
Takže získejte svou loď, naberte parťáky a ovlivněte osud galaxie far far away :)

Artwork ke hře Star Wars: The Old Republic

Artwork ke hře Star Wars: The Old Republic

Artwork ke hře Star Wars: The Old Republic

Další obrázky hry Star Wars: The Old Republic

Star Wars the Old Republic 2

Další videa hry Star Wars: The Old RepublicHODNOCENÍ HRY Star Wars: The Old Republic PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Star-Wars-The-Old-Republic-15708/" title="Hodnocení hry Star Wars: The Old Republic"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Wars%3A+The+Old+Republic&amp;platforma=pc" alt="Star Wars: The Old Republic" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2269


Hra Warthunder zdarma