Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryStar Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (PC hra)


Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

VydavatelActivision
Herní sérieStar Wars
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
Datum vydáníBřezen, 2005
Prodaných kusůpřes 1 305 001 na Steam
Doba hraníprůměrně 16,6h (nejčastěji 4,6h)
Popis PC hry Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
Pět let po událostech z úspěšné hry Star Wars: Knights of the Old Republic jsou rytíři Jedi na pokraji záhuby a Republice hrozí pod tlakem lordů ze Sithu zánik. Poslední nadějí Republiky zůstává tedy osamocený rytíř Jedi, snažící se znovu spojit s vesmírnou silou. Bude však muset čelit tomu nejtěžšímu rozhodnutí: následovat světlou stranu síly, nebo podlehnout její temné straně...

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Bartyx - 28.2.2009  (Hodnocení: 90 %)
Technicky lepší než jednička, ovšem příběh už není tak poutavý. Vylepšení interface, konečně je vidět že je bedna prázdná a tak dále držej hru stále na 90%.

Fluke - 7.9.2008  (Hodnocení: 90 %)
Po prvním dílu jsem byl na dvojku úplně natěšený, a díky bohu nezklamala, a ve spoustě věcí se zlepšila. Příběh prvního dílu naopak nepřekonala, ale pochybuji, že se o to vůbec v Obsidianu snažili. Tak jako tak je to zážitek s prvním dílem srovnatelný a trochu nedořešený, protože nám dluží Bioware pokračování;) Báječně se zlepšilo řešení a užívání Síly, interface a pracování s věcmi, tudíž inventářem. Zase nás čeká spousta skvělých dialogů a mlátičkem s lightsaberem, jelikož ve dvojce už hráč začíná rovnou jako Jedi. Překvapilo mě, že mi to nevadí, ale zřejmě s tím počítali, poněvadž v prvním díle si člověk roli Jedie tak naplno nemohl užít. Nicméně neukončený příběh byl proveden opravdu profesionálně a člověk díky tomu jen slintá s čím se Bioware vytáhne, už aby vydal ofiko prohlášení. Kdo si užil první díl, tak druhý je jasná volba a Síla si znovu pohrála se záhadnými technickými problémy této hry:)

Jeržik - 9.9.2008  (Hodnocení: 70 %)
Nemůžu se zbavit dojmu, že tahové řešení bojového systému hru zabíjí. Tak jako bylo toto řešení v BG2 nutným kladem, zde je jako nepochopitelné zlo. Bojový systém z JA by této hře slušel více.

kurcatovium - 14.10.2008  (Hodnocení: 80 %)
Vyvařená jednička, i když stále chytlavé RPG. Pro příznivce SW (kam naštěstí nepatřím) stále nutnost.

Suicideman - 7.9.2008  (Hodnocení: 100 %)
Kdo hrál první díl, tak by měl určitě zahrát i tento. Tento díl v sobě obsahuje všechno dobré z prvního plus něco navíc, až na příběh jsou si oba celkem podobné, ale příběh se mi víc zamlouval ve dvojce. Jedno z nejlepších RPG co jsem hrál...

RuZZy - 8.11.2008  (Hodnocení: 90 %)
Po dohraní prvního kotoru jsem se na dvojku těšil jak malej chalan. Rozhodně nezklamala. Příběh je sice viditelně slabší než první, ae je to prostě KOTOR !!! :-)

krejzy - 29.6.2010  (Hodnocení: 80 %)
Ach, TO ovládání... Určitě se dalo vyřešit šťastněji. Je to to, co hře nejvíce škodí a ubírá 15%. Dalších 5 slabší příběh.

Chrobak - 27.5.2013  (Hodnocení: 90 %)
Tvůrci stáli před obrovsky těžkým úkolem - navázat na skvělý první díl od mistrů z Bioware. Podařilo se. Dvojka nabízí silnější vliv na vedlejší postavy, více pracuje s vlastnostmi postavy hlavní (např. více možností v rozhovorech, výroba předmětů), doplňuje spoustu drobností, které potěší, a přináší zajímavě a od jedničky odlišně pojatý příběh (méně dobrodružný, více filozofický).

Zewotanus - 30.1.2014  (Hodnocení: 90 %)
Poutavé RPG ze světa Star Wars

Screen ze hry Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Další obrázky hry Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith LordsHODNOCENÍ HRY Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Star-Wars-Knights-of-the-Old-Republic-II-The-Sith-Lords-5039/" title="Hodnocení hry Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Wars+Knights+of+the+Old+Republic+II%3A+The+Sith+Lords&amp;platforma=pc" alt="Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2322


Hra Warthunder zdarma