Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Star Trek Online

Star Trek Online

STO
Vývojáři Cryptic Studios
VydavatelAtari
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
OdkazyOficiální stránky
ŽánrMMORPG
MultiplayerSíť (COOP mód)
ČeštinaNe
Datum vydáníÚnor, 2010
Prodaných kusůpřes 13 175 na Steam
Doba hraníprůměrně 4,7h (nejčastěji 0h)
Hodnocení hry (4):
65%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Star Trek Online
Nacházíme se v roce 2409 - Star Trek Online umožňuje hráči ponořit se do budoucnosti vesmíru Star Trek, objevovat tajemné nové světy, hledat nové formy života a nové civilizace v neustále se rozšiřujícím širém vesmíru. Můžete velet vesmírné lodi federace nebo být kapitánem klingonské lodi, vybavit ji různými systémy a udělat nábor, školení a formovat posádku do elitní jednotky pro průzkum a boj. Mise zavedou hráče do napínavých vesmírných bitev zdarma. Face-to-face boje jsou dokonce i uvnitř hvězdných lodí. Jedná se o F2P hru, kterou lze stáhnout a hrát zdarma. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

TradeCZ - 7.1.2013  (Hodnocení: 80 %)
Hra byla oficiálně vydána v únoru 2010 a setkala se se smíšenými pocity. Přilákala spoustu fanoušku Star treku, ale také některé hráče odradila. Průměrné hodnocení v herních magazínech se pohybovalo mezi 60-70%. Hra obsahovala docela hodně chyb, s těmi se ale postupem času vypořádala.

Model bezplatného hraní STO spustila 17.01.2012, toto datum má svůj význam (NCC-1701 bylo označení původní lodi USS Enterprise kapitána Kirka). Jako většina F2P je zdarma a navíc nejsou omezení tak drastická jako v jiných hrách a dá se hrát úplně zdarma až do nejvyšších levelů. Rozhodně hra stojí za vyzkoušení, má více herních rovin.. Buď se pohybujete jako postava kapitána na planetách a vesmírných stanicích nebo ovládate loď ve vesmírném prostoru, k tomu všemu můžete svou posádku posílat na různé mise a navíc ještě pár miniher. Od 24-tého levelu můžete začít hrát za Klingonskou říši. Nutno dodat, že co hra obsahuje do šířky (možnosti) to postrádá na délce hraní. Herního obsahu, silného ústředního příběhu je málo a v pozdějších fázích hry se všechno točí okolo PvE/PvP instancí. Hra za Klingonskou říší je pak na PvE/PvP hře založena ještě mohutněji.

Jednou z nevýhod hry, že je v současné době orientována především na USA a např. odstávky serveru (cca 1x týdně) probíhají cca 16-17h, což je čas kdy se většina lidí v Evropě dostane domů ze školy nebo práce. Také si nemůžete vybrat k hraní konkrétní server. Hraje se na jednom s tím, že jednotlivý hráči jsou automaticky rozdělování do jednotlivých částí (tzv. Shards). To je zároveň výhodou, protože vždycky najdete optimální počet hráčů v jednotlivých lokacích.

Screen Star Trek Online

Screen Star Trek Online

Screen Star Trek Online

Další obrázky hry Star Trek Online

Trailer

Další videa hry Star Trek OnlineHODNOCENÍ HRY Star Trek Online PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Star-Trek-Online-5121/" title="Hodnocení hry Star Trek Online"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Trek+Online&amp;platforma=pc" alt="Star Trek Online" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2269


Hra Warthunder zdarma