Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Star Trek Online

Star Trek Online

Hodnocení PC 65%
Hodnocení MacOS -
Typ hrySamostatná hra
ŽánrMMORPG
Popis hry Star Trek Online
Nacházíme se v roce 2409 - Star Trek Online umožňuje hráči ponořit se do budoucnosti vesmíru Star Trek, objevovat tajemné nové světy, hledat nové formy života a nové civilizace v neustále se rozšiřujícím širém vesmíru. Můžete velet vesmírné lodi federace nebo být kapitánem klingonské lodi, vybavit j ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

TradeCZ - 7.1.2013  (Hodnocení: 80 %)
Hra byla oficiálně vydána v únoru 2010 a setkala se se smíšenými pocity. Přilákala spoustu fanoušku Star treku, ale také některé hráče odradila. Průměrné hodnocení v herních magazínech se pohybovalo mezi 60-70%. Hra obsahovala docela hodně chyb, s těmi se ale postupem času vypořádala.

Model bezplatného hraní STO spustila 17.01.2012, toto datum má svůj význam (NCC-1701 bylo označení původní lodi USS Enterprise kapitána Kirka). Jako většina F2P je zdarma a navíc nejsou omezení tak drastická jako v jiných hrách a dá se hrát úplně zdarma až do nejvyšších levelů. Rozhodně hra stojí za vyzkoušení, má více herních rovin.. Buď se pohybujete jako postava kapitána na planetách a vesmírných stanicích nebo ovládate loď ve vesmírném prostoru, k tomu všemu můžete svou posádku posílat na různé mise a navíc ještě pár miniher. Od 24-tého levelu můžete začít hrát za Klingonskou říši. Nutno dodat, že co hra obsahuje do šířky (možnosti) to postrádá na délce hraní. Herního obsahu, silného ústředního příběhu je málo a v pozdějších fázích hry se všechno točí okolo PvE/PvP instancí. Hra za Klingonskou říší je pak na PvE/PvP hře založena ještě mohutněji.

Jednou z nevýhod hry, že je v současné době orientována především na USA a např. odstávky serveru (cca 1x týdně) probíhají cca 16-17h, což je čas kdy se většina lidí v Evropě dostane domů ze školy nebo práce. Také si nemůžete vybrat k hraní konkrétní server. Hraje se na jednom s tím, že jednotlivý hráči jsou automaticky rozdělování do jednotlivých částí (tzv. Shards). To je zároveň výhodou, protože vždycky najdete optimální počet hráčů v jednotlivých lokacích.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Star Trek Online

Artwork ke hře Star Trek Online

Artwork ke hře Star Trek Online

Galerie obrázků ze hry Star Trek Online. Všechny screenshoty hry Star Trek Online naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Star Trek Online. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Star Trek Online naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Star Trek Online PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Star-Trek-Online-5121/" title="Hodnocení hry Star Trek Online"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Trek+Online" alt="Star Trek Online" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 874


Hra Warthunder zdarma