Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Red Faction: Guerrilla

Red Faction: Guerrilla

Vývojáři Volition
VydavatelTHQ
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníZáří, 2009
Hodnocení hry (14):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Red Faction: Guerrilla
Děj FPS akce se odehrává na Marsu asi padesát let po první Red Faction, kdy jste členem znovu obnoveného hnutí Red Faction v boji za osvobození z područí pozemských Defense Force. Hra má podle tvůrců zcela redefinovat limity destrukce v hrách s velkým, otevřeným světem, kde bojujete guerrilovým stylem. Hra slibuje skutečnou destrukci na bázi fyzikálních zákonů. Vy si rozhodnete kdo, kdy, kde a jak bojovat. Destrukce je právě jednou z vašich hlavních zbraní. Musíte dobře zvolit útok, aby řetězová reakce explozí co nejvíce nepříteli uškodila. Odstřelte zeď, nebo podlahu, zbavte se schodiště, abyste zastavili pronásledovatele, prorážejte vozidly zdi budov. Čeká na vás prý nezapomenutelný povrch Marsu, od dolů po hlavní město Eos. Destrukce si prý nejvíce užijeme v multiplayeru.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 2.12.2009  (Hodnocení: 70 %)
V celku průměrná hra, hlavně bych vyzdvihl demolici budov, která je opravdu skvělá až na některé situace, kdy celá budova drží na jednom pilíři, ale to se dá překousnout. Jinak krajina nikterak atraktivní, spíše naopak nudná, jediné s čím se ve hře zabavíte je likvidace všeho co Vám přijde pod kladivo a to je naštěstí v celku zábavné, jinak hra nemá celkem co nabídnout.. 70%

gagin - 11.10.2009  (Hodnocení: 85 %)
Výborná hra je to něco jako GTA IV akorát že na marsu ale starý dobrý Red Faction 1 je lepší 85 procent.

Jeržik - 27.9.2009  (Hodnocení: 70 %)
Dobrá hra, ale nepovedený nástupce. Atmosféru stísněnosti vystřídala megalomanská krajina, strach o holý život s kladivem v ruce proti ozbrojeným a skvělým jednotkám vystřídala tak akorát flustrace z tuctovosti a šedo...oranžovosti. Ale i tak, nebýt té repetivnosti už po půl hodině hraní a mít nabušenou mašinu, dám o 10% víc.:-)P.S. Dobývání uzemí bylo podobně řešené už v Godfatherovi 2, jen o mnoho lépe.;)

Buster - 18.9.2009  (Hodnocení: 65 %)
Parádní destruktivní oddychovka, kterou si zprvu užije každej, kdo má rád mohutný exploze, který mocně sráží budovy k zemi. Je to v podstatě GTA z Marsu s tim rozdílem, že zde je slušná grafika, výborný exploze a absolutní zničitelnost všech objektů četně těch největších baráků. Na druhou stranu hra celkem dost zaostává v příběhu, zvuku (možná je to mojí zvukovkou, ale myslim, že je chyba i ve hře) a v pozdější fázi hry, když už nemáte co vyhazovat do povětří, přijde i nuda a stereotyp. A HW nároky jsou poněkud velký (můj PC neni žádná vykopávka a i tak jsem měl problém hru nastavit na optimální nastavení, aby šlo všechno OK). Prostor, ve kterym se hra odehrává působí hrozně depresivně (možná i lacině), ale zase naopak tvoří celkem zvláštní atmosféru. Každopádně je to hra, která neurazí a na pár hodin skvěle pobaví.

Hawkey79 - 9.2.2011  (Hodnocení: 85 %)
Nejen, že umožňuje výbornou destrukci všech staveb - ale dokonce mě to ničení i dlouho bavilo. Poměrně dobře navržené jednotlivé úkoly s nemalou obtížností.

V3nom - 1.12.2009  (Hodnocení: 80 %)
Velmi podařený kousek, ikdyž už mám menší problémy na své mašině při nejlepším rozlišení, ale i tak si tuto hru dokážu pořádně užít.

The7Miki - 18.4.2012  (Hodnocení: 95 %)
Zábavná hra, na těžší úroveň už mě tolik nebavila, mě prostě nejvíc potěšilo kosení všeho nepřátelského vším možným vyrobeným z rozpadlých aut.

Screen ze hry Red Faction: Guerrilla

Screen ze hry Red Faction: Guerrilla

Screen ze hry Red Faction: Guerrilla

Další obrázky hry Red Faction: Guerrilla

Trailer

Další videa hry Red Faction: GuerrillaHODNOCENÍ HRY Red Faction: Guerrilla PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Red-Faction-Guerrilla-6816/" title="Hodnocení hry Red Faction: Guerrilla"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Red+Faction%3A+Guerrilla&amp;platforma=pc" alt="Red Faction: Guerrilla" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma