Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

RDR2
Vývojáři Rockstar Games
VydavatelRockstar Games
Distributor v ČRSteam, Epic
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieRDR
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
ČeštinaCZ Neoficiální překlad do češtiny
Datum vydání5. 12. 2019
Hodnocení hry (5):
92%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Red Dead Redemption 2
Hra od tvůrců Grand Theft Auto 5 a Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 je epický příběh o životě v neúprosném srdci Ameriky. Obrovský atmosférický svět také poskytne základy pro zcela nové zážitky v multiplayerovém režimu. Znovu vítejte ve světě, ve kterém se nezákonné hazardní hry, přestřelky a pití stávají životním stylem. Pokračování vysoce populárního otevřeného světa ve stylu akce divokého západu, které bude zaručeně větší, odvážnější a mnohem realističtější. Připravte se na pokoření divokého západu. Red Dead Redemption 2 se vrací s odvetou a západ už nikdy nebude stejný. Myslíte, že máte na to prožít v nové verzi Red Dead Redemption? Osedlejte oře a zjistěte to. (Přidal: Hanyse.k)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

H34D - 29.6.2023  (Hodnocení: 95 %)
Fascinující, jak jedno vývojářské studio může již téměř 20 let vydávat stejnou hru stále dokola, a přitom tím pokaždé zhotovit jedinečné mistrovské dílo (předstírejme, že Manhunt neexistuje). Zlé jazyky hovoří, že Red Dead Redemption je vlastně „jen“ GTA na divokém západě, avšak z mého úhlu pohledu být přirovnán k jedné z nejlepších a nejúspěšnějších herních sérií všech dob v jiném, vzrušujícím prostředí, není příliš velkou urážkou. RDR2 se hraje prakticky stejně jako GTA, jednoduše si z něj bere to nejlepší, to osvědčené. Místo auta nasednete na koně, místo dechberoucího velkoměsta brázdíte panenskou přírodou, pomalu prostupujete knižním příběhem a užíváte i filmových cutscén. K nekonečnému množství misí přibývá nepřeberné množství vedlejších aktivit. Desítky a desítky hodin je stále co dělat, co si užívat, co prozkoumávat a zkoušet.

V dnešní době už nedokáže áčkovou hru spíchnout řada nadšenců během půl roku ve sklepě domu svých rodičů, peníze začínají být nepříjemně přímou úměrou úspěchu hry. Samozřejmě i za miliony se dá udělat velký průser, ale chci tím říct, že na RDR2 jsou peníze vidět – myšleno v tom nejlepším slova smyslu. Propracovanost každého nejmenšího detailu, a přitom monstrózní délka i šířka hry vyžaduje tolik lidské programátorské síly, tolik profesionálů i z jiných oblastí, že jejich symbiotické setkání u jednoho projektu působí jako menší zázrak. A přesto ho Rockstar dokáže s periodou několika let znova a znova opakovat…

Na RDR2 mě kromě očividně nádherného vizuálu fascinovaly i zvuky, neboli stránka videoher, které jsem v minulosti věnoval spíše podprůměrnou pozornost. V RDR2 dotahují atmosféru a požitek ze hry k dokonalosti, vdechují krajině život.

Příběh hry ve mně jemně doznívá i několik dní po dohrání. Ano, najdete v něm řadu klišé, ale víte, co je taky klišé? Hledat si své místo k životu v západní Americe na konci 19. století. Nemohu setřást ten mrazivý pocit, když hledanému muži dáte před zajetím moment na rozloučení a on za doprovodu temné hudby říká svému synovi, ať se dívá jinam, až jej budete poutat. Rezonuje ve mně proslov jeptišky ke zločinci, který na sklonku života zpytuje svědomí, ve znění: „Take a gamble that love exists and do a loving act.“ Co kdybychom si pro jednou vzali z videohry ponaučení a řídili se tím?

Hanyse.k - 22.5.2023  (Hodnocení: 100 %)
Red Dead Redemption 2 je perfektní hra, jedna z nejlepších co jsem kdy hrál. Dostal jsem se k ní až v roce 2023, protože jsem čekal na češtinu. Čekání stálo za to. I když to je hra stará 4 roky, grafika byla nádherná, hudba a zvuky perfektní. Po technické stránce prostě super. Příběh je taky moc dobrý, vedlejší mise zábavné. Ve hře můžete lovit zvěř, hrát hazardní hry, hledat poklady a různé věci, vylepšovat hlavní postavu a svého koně a spoustu dalšího. Otevřený svět je opravdu velký a i když jsem hru dohrál dokonce, šlo dále pokračovat a bylo ještě pořád co dělat, lovit legendární zvířata, plnit výzvy a další věci. za mě prostě 100%.

malycauner - 10.7.2023  (Hodnocení: 100 %)
Opravdu legendarni westernovka prinasejici vsehochut herniho pozitku a opravdu nezapomenutelnou grafiku, ktera vykreslila divokej zapad snad nejlip jak jen mohla.
100%

Video z hraní

Další videa hry Red Dead Redemption 2HODNOCENÍ HRY Red Dead Redemption 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Red-Dead-Redemption-2-61627/" title="Hodnocení hry Red Dead Redemption 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Red+Dead+Redemption+2&amp;platforma=pc" alt="Red Dead Redemption 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2322


Hra Warthunder zdarma