Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Hodnocení PS4 96%
Hodnocení Xbox One 90%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Red Dead Redemption 2
Autoři Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption představují epický příběh o nemilosrdném životě v srdci Ameriky. Rozsáhlý a atmosférický svět rovněž poskytne základ pro zbrusu nový multiplayerový zážitek. (Přidal: jin.jim)
Xzone.cz

  • Komentáře

NORMENOR - 5.11.2018  (Hodnocení: 95 %)
Musim říct že samotnej příběh mě vůbec nevtáhl do hry.Bude to hlavně tim jak obsáhlý sou dialogy mezi gangem.I přesto se mi mise zdáli až na pár vyjímek jednotvárný.Dokonce sem skipoval i cutsceny,což je u mě obrovská vyjímka.Naopak od prvního epilogu sem si přišel na sví.Vidět mapu z RDR1 v Euphoria engine je parádní zážitek,všechny ty cestičky,kaňony,a Městečka.Ve hře je tolik promakanejch detailů,a animací že si jich hráč kolikrát ani nevšimne.Tak komplexní herní svět,co se týče postraních aktivit,úkolů,a náhodných událostí,nedokáže zopakovat snad už ani samotný R*.

H34D - 6.7.2022  (Hodnocení: 95 %)
Fascinující, jak jedno vývojářské studio může již téměř 20 let vydávat stejnou hru stále dokola, a přitom tím pokaždé zhotovit jedinečné mistrovské dílo (předstírejme, že Manhunt neexistuje). Zlé jazyky hovoří, že Red Dead Redemption je vlastně „jen“ GTA na divokém západě, avšak z mého úhlu pohledu být přirovnán k jedné z nejlepších a nejúspěšnějších herních sérií všech dob v jiném, vzrušujícím prostředí, není příliš velkou urážkou. RDR2 se hraje prakticky stejně jako GTA, jednoduše si z něj bere to nejlepší, to osvědčené. Místo auta nasednete na koně, místo dechberoucího velkoměsta brázdíte panenskou přírodou, pomalu prostupujete knižním příběhem a užíváte i filmových cutscén. K nekonečnému množství misí přibývá nepřeberné množství vedlejších aktivit. Desítky a desítky hodin je stále co dělat, co si užívat, co prozkoumávat a zkoušet.

V dnešní době už nedokáže áčkovou hru spíchnout řada nadšenců během půl roku ve sklepě domu svých rodičů, peníze začínají být nepříjemně přímou úměrou úspěchu hry. Samozřejmě i za miliony se dá udělat velký průser, ale chci tím říct, že na RDR2 jsou peníze vidět – myšleno v tom nejlepším slova smyslu. Propracovanost každého nejmenšího detailu, a přitom monstrózní délka i šířka hry vyžaduje tolik lidské programátorské síly, tolik profesionálů i z jiných oblastí, že jejich symbiotické setkání u jednoho projektu působí jako menší zázrak. A přesto ho Rockstar dokáže s periodou několika let znova a znova opakovat…

Na RDR2 mě kromě očividně nádherného vizuálu fascinovaly i zvuky, neboli stránka videoher, které jsem v minulosti věnoval spíše podprůměrnou pozornost. V RDR2 dotahují atmosféru a požitek ze hry k dokonalosti, vdechují krajině život.

Příběh hry ve mně jemně doznívá i několik dní po dohrání. Ano, najdete v něm řadu klišé, ale víte, co je taky klišé? Hledat si své místo k životu v západní Americe na konci 19. století. Nemohu setřást ten mrazivý pocit, když hledanému muži dáte před zajetím moment na rozloučení a on za doprovodu temné hudby říká svému synovi, ať se dívá jinam, až jej budete poutat. Rezonuje ve mně proslov jeptišky ke zločinci, který na sklonku života zpytuje svědomí, ve znění: „Take a gamble that love exists and do a loving act.“ Co kdybychom si pro jednou vzali z videohry ponaučení a řídili se tím?


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Red Dead Redemption 2

Artwork ke hře Red Dead Redemption 2

Artwork ke hře Red Dead Redemption 2

Galerie obrázků ze hry Red Dead Redemption 2. Všechny screenshoty hry Red Dead Redemption 2 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Red Dead Redemption 2. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Red Dead Redemption 2 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Red Dead Redemption 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Red-Dead-Redemption-2-44807/" title="Hodnocení hry Red Dead Redemption 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Red+Dead+Redemption+2" alt="Red Dead Redemption 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

War Robots
War Robots
War Robots
Left to Survive
Left to Survive

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1062


Hra Warthunder zdarma