Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Phantasmagoria

Phantasmagoria

Vývojáři Dynamic Adventures
VydavatelSierra On-Line
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
Datum vydáníČervenec, 1995
Prodaných kusůpřes 109 099 na Steam
Doba hraníprůměrně 2,6h (nejčastěji 1h)
Hodnocení hry (5):
62%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Phantasmagoria
Adventura Phantasmagoria od Sierry z roku 1995 je plodem boomu her, jimž marketing v polovině devadesátých let hrdě dával přízvisko "interaktivních film". Hra se řadí k tomu lepšímu, co tato vývojová větev stačila nabídnout, než se definitivně zlomila. Phantasmagoria je interaktivní horor a scénář k němu připravila Roberta Williams, známá coby autorka známé série King´s Quest. Hlavní postava Adrienne (jednalo se o digitalizovanou herečku) vás provede brutálním a děsivým dobrodružstvím ve starém domě, kde krátce po návštěvě začne prožívat strašné noční můry. Společně s hlavní hrdinkou vkročil do domu i její manžel Donald, kterého zvláštní síla mění v šílence a Adrienne musí stihnout odhalit tajemství zlých sil, než ji muž nebo dům zlikvidují. Hra byla kvůli zobrazování násilí a vulgarity zakázána v Austrálii a v řadě zemích dostala nejvyšší "rodičovský rating". Bez ohledu na to se stala jednou z nejlépe prodávaných her roku 1995. Stejně tak jako brutalitou, ohromila Phantasmagoria i svou rozsáhlostí, což bylo ostatně poznávacím znakem většiny zástupců interaktivního filmu - Sierra Phantasmagorii distribuovala na sedmi kompaktech. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

_DAVE_ - 13.8.2008  (Hodnocení: 60 %)
V době vydání tohle získalo status kultu už jen kvůli sedmi CD které bylo třeba na tuhle hru. mimochodem každé CD bylo zaplněno cca jen z 400MB.. Hra má dobrý příběh a velmi dobrou grafiku, to ale neplatí o filmových sekvencích. Byla typická svou brutalitou. Dnes už je to spíše pro sběratele.

Screen Phantasmagoria

Screen Phantasmagoria

Další obrázky hry PhantasmagoriaHODNOCENÍ HRY Phantasmagoria PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Phantasmagoria-1263/" title="Hodnocení hry Phantasmagoria"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Phantasmagoria&amp;platforma=pc" alt="Phantasmagoria" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8408


Hra Warthunder zdarma