Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Nibiru: Posel bohů

Nibiru: Posel bohů

Vývojáři Unknown Identity
VydavatelMicro
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníDuben, 2005
Popis PC hry Nibiru: Posel bohů
Při výstavbě nového dálničního obchvatu v Západní Čechách je dělníky objeven vstup do staré štoly. Po vstupu do štoly je zjištěno, že se zřejmě jedná o německou štolu záměrně zasypanou na konci druhé světové války. Martin Holan je Čech studující díky podpoře svého strýce profesora Wilda ve Francii Archeologii a Lingvistiku. Strýc jej však právě požádal, aby si udělal malý výlet domů, do Čech. Martin Holan se dle strýcových pokynů má v Praze sejít se strýcovou známou, která mu má předat povolení pro archeologa ke vstupu do nalezené německé štoly. Strýcův kontakt se však na schůzku nedostaví a Martin se proto vydává do jejího bytu. Mladou ženu, která mu měla předat povolení ke vstupu do štoly nachází v jejím bytě mrtvou a byt prohledaný. Návštěva vlasti a banální průzkum německé štoly z konce války se tak mění v příběh plný nečekaných událostí a zvratů. Před Martinem se postupně otevírá největší dobrodružství jeho života. Zpočátku nevinná cesta do krásné noční Prahy se změní v nebezpečné pátrání po dávné mimozemské civilizaci jejíž stopy již skryl čas. Vše začalo už v dobách druhé světové války, kdy němci hnaní představou všemocných zbraní a nevyčerpatelného zdroje, které jak doufali pomohou jejich válečné mašinérii, objevili první střípky dávných tajemství. Během napínavé cesty z Prahy až k temným prostorám mayských pyramid nahlédne Martin do zrcadla minulosti, ale také zjistí že on a jeho strýc nejsou zdaleka jediní komu dávná tajemství nedají spát. Podaří se však Martinovi v ději plném napětí a mystické atmosféry naplnit dá... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

perry - 1.7.2010  (Hodnocení: 65 %)
Skrz naskrz průměrná adventura. Krátká hrací doba, relativně snadná hratelnost, podivný dabing některých postav, občasný pixel-hunting, podivně ukončený příběh... a výčet chyb by mohl pokračovat.
Nějakých puzzlů se ve větším množství dočkáme až téměř v závěru hry, což je určitě škoda. I když puzzle neoplývají originalitou, potěší a zvýší hratelnost.
Hra je od českého týmu, tudíž je kompletně v češtině (dabing i titulky), grafická stránka také není špatná.

_DAVE_ - 13.8.2008  (Hodnocení: 80 %)
Povedené pokračování Posla Smrti.

DoNNoR - 30.11.2009  (Hodnocení: 75 %)
Zas jedna z dobrých adventůr české výroby

Quimby - 21.7.2009  (Hodnocení: 75 %)
Remake původní adventury Posel Bohů z roku 1998.

Screen ze hry Nibiru: Posel bohů

Screen ze hry Nibiru: Posel bohů

Screen ze hry Nibiru: Posel bohů

Další obrázky hry Nibiru: Posel bohůHODNOCENÍ HRY Nibiru: Posel bohů PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Nibiru-Posel-bohu-13967/" title="Hodnocení hry Nibiru: Posel bohů"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Nibiru%3A+Posel+boh%F9&amp;platforma=pc" alt="Nibiru: Posel bohů" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma