Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Metro Redux

Metro Redux

Metro 2033 Redux Metro: Last Light Redux
Vývojáři 4A Games
VydavatelDeep Silver
Distributor v ČRCENEGA
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieMetro
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Engine4A Engine
Datum vydání26. 8. 2014
Hodnocení hry (8):
88%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Metro Redux
Metro Redux obsahuje hry Metro 2033 a Metro Last Light. Hry jsou v upravené HD grafice s dodatečným obsahem, určené pro next gen. Dočkáme se změn efektů a mnohem více.Metro 2033Hlavní hrdina se bude jmenovat Artyom - jako malý zažil apokalypsu na Zemi a nějak vzdáleně si pamatuje hromadnou paniku a útěk lidí do podzemí ruského metra, kde se přeživší od té doby zdržují. Artyom sní o tom, podívat se jednou na povrch, k čemuž mu ve hře musíte pomoct - a jakoby mimochodem zachránit lidskou rasu před zlými mutanty jménem Dark Ones. Cestovat přitom budete mezi jednotlivými stanicemi, ze kterých se během let stala malá městečka s vlastními ulicemi, s centrem a politickou i společenskou infrastrukturou. Celé to začne scénou ze samotného konce hry: Artyom spolu s dalším mužem leze na zemský povrch, když tu je přepadne dvojice mutantů. Ty snadno zabije každý, kdo kdy nějakou tu střílečku hrál. Následuje však nasazení plynové masky a setkání se spojenci - jenže než stačí přijet domluvený odvoz, už je tu další skupinka mutantů. Hrdinové nakonec podléhají a v poslední chvilce Artyom zažívá flashback, který ho vezme o osm dní zpět v čase, tedy na skutečný začátek celého příběhu.Metro: Last LightPříběh hry Metro: Last Light nás zavede o 20 let do budoucnosti po událostech v Metro 2033, kdy ti, kteří přežili nukleární apokalypsu, stále žijí v relativním bezpečí moskevského metra. Monstra, radioaktivní prach, nebezpečné plyny, to vše nyní hyzdí povrch naší planety a lidská rasa je donucena žít v podzemí. Opět se ujmeme našeho hrdiny z jednič... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Chrobak - 14.10.2015  (Hodnocení: 100 %)
Původní Metra jsem nehrál, hodnotím Redux zkrátka jako jednu pro mě úplně novou hru. A Metro mi dokonale učarovalo. Je to podobné jako se Zaklínačem. Zdá se mi, že do herní podoby se knihy adaptují jednodušeji než do podoby filmové, pokud má být zachován původní duch. Do hry dostanete mnohem více rozhovorů, mnohem více deníkových i jiných zápisků (což se do filmu dostává velmi těžko). Můžete si dovolit větší dějovou dynamiku. Občas delší dobu jen hrajete, zatímco ve filmu by se zkrátka "nic nedělo."
Pořád je na světě více dobrých filmů podle knih než her, ale to, že vývojáři z 4A Games dávají Metrem na frak třeba Spielbergovi (Válka Světů), je přinejmenší zajímavé.

Artwork ke hře Metro Redux

Artwork ke hře Metro Redux

Artwork ke hře Metro Redux

Další obrázky hry Metro Redux

Trailer

Další videa hry Metro ReduxHODNOCENÍ HRY Metro Redux PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Metro-Redux-34504/" title="Hodnocení hry Metro Redux"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Metro+Redux&amp;platforma=pc" alt="Metro Redux" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1366


Hra Warthunder zdarma