Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Metro Redux

Metro Redux

Hodnocení Xbox One 88%
Hodnocení PS4 84%
Hodnocení PC 88%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Metro Redux
Hra je v češtině, ale ta bude aktivní až v době oficiálního vydání konzole XBOX ONE v ČR - tedy 5. září 2014.Metro Redux obsahuje hry Metro 2033 a Metro Last Light. Hry jsou v upravené HD grafice s dodatečným obsahem, určené pro next gen. Dočkáme se změn efektů a mnohem více.Metro 2033Hlavní hrdina ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Chrobak - 14.10.2015  (Hodnocení: 100 %)
Původní Metra jsem nehrál, hodnotím Redux zkrátka jako jednu pro mě úplně novou hru. A Metro mi dokonale učarovalo. Je to podobné jako se Zaklínačem. Zdá se mi, že do herní podoby se knihy adaptují jednodušeji než do podoby filmové, pokud má být zachován původní duch. Do hry dostanete mnohem více rozhovorů, mnohem více deníkových i jiných zápisků (což se do filmu dostává velmi těžko). Můžete si dovolit větší dějovou dynamiku. Občas delší dobu jen hrajete, zatímco ve filmu by se zkrátka "nic nedělo."
Pořád je na světě více dobrých filmů podle knih než her, ale to, že vývojáři z 4A Games dávají Metrem na frak třeba Spielbergovi (Válka Světů), je přinejmenší zajímavé.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Metro Redux

Screen ze hry Metro Redux

Screen ze hry Metro Redux

Galerie obrázků ze hry Metro Redux. Všechny screenshoty hry Metro Redux naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Metro Redux. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Metro Redux naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Metro Redux PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Metro-Redux-29026/" title="Hodnocení hry Metro Redux"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Metro+Redux" alt="Metro Redux" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1126


Hra Warthunder zdarma