Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Max Payne 3

Max Payne 3

Vývojáři Rockstar Vancouver
VydavatelRockstar Games
Distributor v ČRROCKSTAR GAMES
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieMax Payne
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Neoficiální překlad do češtiny
EngineRAGE
Datum vydáníČerven, 2012
Prodaných kusůpřes 1 927 958 na Steam
Doba hraníprůměrně 13,4h (nejčastěji 8,9h)
Hodnocení hry (27):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Max Payne 3
Dočkáme se zdokonalení našeho oblíbeného bullet time prvku. První změna bulletu se objevila v Maxovi dvojce - nejen že se verze prvku posunula na 2.0, ale oproti původní verzi se nepohyboval Max zpomaleně, nýbrž jen okolí. Začínáme novou kapitolu života Maxe Payna!, to byla slova Sama Housera šéfa celého týmu Rockstar Games. Teď uvidíte Maxe jako nikdy před tím, zkušeného policejního vysloužilce, jež je nabitý zkušenostmi ze svého drsného života., dodal. Připravme se tedy na zcela nově zasazený příběh, u něhož nepotkáme nudu. Max Payne 3 se bude odehrávat převážně v Sao Paulu v Mexiku a v částech Latinské Ameriky. Max Payne bude čelit pouličnímu gettu jinak známého také jako Primeiro Comanda de Capital, takže tvrdé obchody z drogami nebo několikaleté unášení dětí a mládeže, jsou zde na denním pořádku Stejně tak jako zkorumpovaní poldové a každodenní zločinnost, je pro Maxe pracička jako dělaná. Rockstar Vancouver nasadila do hry RAGE engine, jež pohání NaturalMotion Euphoria technologie, která byla velice úspěšná ve čtvrtém pokračování Gran Theft Auto. Chod hry nebude už jen typu kryj se, střílej a přesuň se, Rockstar chce vyvinout hru na vyšší úrovni než předchozí díly Tvůrci se budou snažit zachovat prvky bullet-time co nejlépe. Nový díl přinese také spoustu nových efektů i prvků klasické akce. (Přidal: gagin)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

_DAVE_ - 5.1.2014  (Hodnocení: 80 %)
Chyby se zde hledají těžko v případě že hledáte jen akční vyvražďovačku. Obecně už to není taková hitparáda, časem se dostaví trochu stereotyp. Technicky ale na jedničku. Ke konci skutečně vysoká obtížnost, v kombinaci s checkpointy to už není taková zábava.

NORMENOR - 15.6.2012  (Hodnocení: 85 %)
Hra mě překvapila svou hardwarovou nenáročností,pěkná grafika i s menším rozlišením.Velice nepřehledné zamněření,umělá inteligence padouchů je 50 na 50 v některých mysích je moc protivníků.

Renegade - 19.6.2015  (Hodnocení: 70 %)
Interaktivní film, který vás občas nechá zastřílet

jin.jim - 11.7.2017  (Hodnocení: 80 %)
Max Payne se po mnoha letech dočkal pokračování, které je od svých předchůdců docela odlišné. Nejen samotným Maxem, který sebelítost a své neúspěchy zapíjí alkoholem, ale také prostředím, kdy jsou temné ulice NY zaměněny za slunné brazilské prostředí. Zde pochválím to, že autoři zobrazují jak prostředí boháčů, kteří mají všechno, nač si vzpomenou, a přesto nejsou ani zdaleka šťastní, a na druhé straně prostředí chudých, kterým ale není věnováno tolik prostoru, spíše jen, že se v jejich prostředí odehrává část hry.
Maxovým úkolem je ochraňovat rodinu Brancových, a to proti těžkým protivníkům, kterých je několik. V příběhu se dočkáte několika zvratů, některých předvídatelných, jiných nepředvídatelných.
Hra je rozdělena do 14 kapitol, které jsou různě dlouhé. S každou kapitolou stoupá i obtížnost, která je oproti většině stříleček o něco vyšší, za což vděčí samozřejmě i bullet-timu.
Když se někdo zeptá, co dělá hru Max Payne tak výjimečnou, pravděpodobně odpovíte, že je to právě propracovaný bullet-time, který MP kdysi objevil.
Zde se dočká několika vylepšení. Je na dobíjení, aby nemohl být užíván v jednom kuse, ale nebojte, že byste ho nemohli používat pravidelně.
Bullet-time je hodně efektivní a často je i klíčovým prvkem pro postup dále. Zvláště, je-li okolo hodně nepřátel.
Těch je ve hře několik druhů. Počínaje těmi jednoduššími, které skolíte jednou ranou, pokračuje těmi, které musíte zasáhnout dobře, abyste je skolili jednou ranou a konče takovými, kteří jsou obrnění. Tam to bude chtít více nábojů.
Ve hře je několik zbraní, ba jsou zde i sběratelské zlaté části zbraní, které Vám účinek zbraní zesílí.
Hratelnost MP je opět chytlavá, ale ne tolik jako u starších dvou dílů. Nevím, čím přesně to je. Možná i tím, že MP už není ani zdaleka jediným, kdo užívá bullet-timu, ale spíše bych řekl, že je to ne zrovna nejlepším příběhem a postavami.
Nicméně co se týče přestřelek, ty jsou zvládnuty na jedničku a efekty zpomalení při zabití posledního nepřítele nebo při již zmíněném bullet-timu jsou prostě perfektní. V nepřátelích také zůstavají díry po střelách a to po celou dobu, co jste v místnosti. Ač je to detail, přidává to na atmosféře.
Hra se nese v hollywoodském stylu pouze s rozumnou mírou, očekávejte výbuchy, očekávejte různé hollywoodské přestřelky a tohle všechno, ale vývojáři to naštěstí nepřehání a dávkují v rozumné míře.
Zmíním i filmečky, kterých je ve hře hodně, až to někdy působí jako interaktivní film. Někdy se i možná během ukázek do příběhu zamotáte.
Grafika je velice pěkná, a to i na dnešní poměry, postavy jsou poměrně detailní, a efekty zvládnuté velice dobře. Zvuky jsou na tom také dobře a atmosféru podtrhuje i hudba.

SHRNUTÍ: Max Payne 3 nepřekonává své předchůdce, snaží se je dohnat, ale ani to se nedaří. Nicméně nelze o hře říci, že by byla špatná. To ani zdaleka ne. MP 3 je stále velice slušný nadprůměr v dnešních střílečkách, a to i díky příběhu, který by sice zasloužil pár vylepšení, ale rozhodně obstojí, grafice, výborné hratelnosti, zvukům a hudbě, bullet-timu, samotnému Maxovi a způsobu vyprávění, obtížnosti, obstojné AI, zvratům, prostředí a nahlédnutí do Maxova nitra. A ani délka hry není zanedbatelná.
Naopak výtka patří ne zrovna dobře napsaným postavám, někdy až moc zamotanému příběhu, nižší znovuhratelnosti a nadměrnému množství filmečků. Také někdy až epilepsii podporujícímu problikávání obrazovky při cut-scénách a někdo si sem může přičíst i, pro první dva díly tolik typické, chybějící komixové cut-scény.

I přes nějaké výtky však nemohu jinak, než nový díl Maxe Payna doporučit a dát mu aspoň šanci. S největší pravděpodobností se u něj budete bavit a nepřestanete, dokud neskončí.

Screen ze hry Max Payne 3

Screen ze hry Max Payne 3

Screen ze hry Max Payne 3

Další obrázky hry Max Payne 3

Max Payne 3 Trailer

Další videa hry Max Payne 3HODNOCENÍ HRY Max Payne 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Max-Payne-3-14738/" title="Hodnocení hry Max Payne 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Max+Payne+3&amp;platforma=pc" alt="Max Payne 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma