Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Full Spectrum Warrior

Full Spectrum Warrior

Vývojáři Pandemic Studios
VydavatelTHQ
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStrategie
MultiplayerSíť (COOP mód)
ČeštinaNe
Datum vydáníZáří, 2004
Prodaných kusůpřes 181 042 na Steam
Doba hraníprůměrně 1,3h (nejčastěji 0,4h)
Hodnocení hry (9):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Full Spectrum Warrior
"Full Spectrum Warrior je milníkem v elektronické interaktivní zábavě. Byl vytvořen jako výcvikový titul pro americkou armádu, proto netřeba dodávat, že se v současnosti jedná o nejrealističtější a nejautentičtější vojenskou hru," uvedl Jack Sorensen, výkonný vicepresident celosvětového studia THQ. "Jedná se o jednu z vizuálně nejpůsobivějších her, jež kdy spatřily světlo světa. Přináší taktický a strategický týmový boj, jaký v žádné jiné podobné hře nenajdete, a posouvá tak celý žánr o další pomyslný stupeň výše." "Full Spectrum Warrior je milníkem v elektronické interaktivní zábavě. Byl vytvořen jako výcvikový titul pro americkou armádu, proto netřeba dodávat, že se v současnosti jedná o nejrealističtější a nejautentičtější vojenskou hru," uvedl Jack Sorensen, výkonný vicepresident celosvětového studia THQ. "Jedná se o jednu z vizuálně nejpůsobivějších her, jež kdy spatřily světlo světa. Přináší taktický a strategický týmový boj, jaký v žádné jiné podobné hře nenajdete, a posouvá tak celý žánr o další pomyslný stupeň výše."
Full Spectrum Warrior vychází z tréninkového simulátoru lehké pěchoty, který Pandemic Studios navrhlo pro americkou armádu jako nástroj pro utužení doktríny a taktiky bojových jednotek. Hra vznikala ve spolupráci s Ústavem tvůrčích technologií (Institute for Creative Technologies) univerzity v Jižní Kalifornii. Čerpá z odborných znalostí týmového boje a snaží se co nejvěrněji ztvárnit různé situace, jež se mohou odehrávat v současném městě.
"Tato hra věrně simuluje akce a reakce velitele jednotk... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 1.9.2008  (Hodnocení: 65 %)
Banda záložáků z národní gardy v nezvyklé 3D strategii se vším všudy. Doslova průkopník strategického postupu. Představte si 3D akci, kde ovládáte dva úročné týmy myší:). Je to stylové, je to zábavné a nezvyklé a po pár hodinách si budete připadat jako mariňák. HUA! Na druhou stranu brzy pochopíte, že máte pod palcem opravdu záložáky, takže není tak lehké něco s nimi trefit. Taktéž jeden těžce raněný voják může bez záchrany vést k Game Over, dva už je jistá Game over. Bohužel v Pandemicu zapoměli na slovíčko Save a zůstali u checkpointů, takže jednou může pohár trpělivosti přetéct a samotná hra od vás dostane game over. Nazaslouží si to, ale co se dá dělat, když tvůrci myslí konzolově. Slabá sedmička za invenci.

byron.lord - 1.7.2011  (Hodnocení: 85 %)
pokud se nepletu, volně stažitelná hra - a v každém případě i velmi dobrá.

JackBurda - 29.1.2015  (Hodnocení: 70 %)
Kdyby takhle vypadala každá vojenská strategie, bylo by to supr. Snad jen přidat víc nepřátel.

Screen Full Spectrum Warrior

Screen Full Spectrum Warrior

Screen Full Spectrum Warrior

Další obrázky hry Full Spectrum Warrior

Trailer

Další videa hry Full Spectrum WarriorHODNOCENÍ HRY Full Spectrum Warrior PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Full-Spectrum-Warrior-7682/" title="Hodnocení hry Full Spectrum Warrior"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Full+Spectrum+Warrior&amp;platforma=pc" alt="Full Spectrum Warrior" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2073


Hra Warthunder zdarma