Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Firewatch

Firewatch

Vývojáři Campo Santo
VydavatelPanic
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Neoficiální překlad do češtiny
EngineUnity
Datum vydání9. 2. 2016
Prodaných kusůpřes 870 055 na Steam
Doba hraníprůměrně 4,9h (nejčastěji 4,1h)
Hodnocení hry (14):
84%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Firewatch
Ve Firewatch se podíváte do Wyomingské divočiny, kam se hlavní protagonista Henry vydá, aby se vypořádal se svým životem. Rozhodl se zde strávit léto, daleko od civilizace, a vzít práci hlásiče požárů v jedné z mnoha strážních stanic po celém parku. Henry je odkázán sám na sebe a na vysílačku, na jejímž druhém konci je Delilah, která dělá stejnou práci v dalším sektoru parku. Jakákoli rozhodnutí jsou však na samotném hráči, můžete se těšit na lineárně nelineární hru, ve které jsou sice jednotlivé události a cíle nalinkované, jak k nim hráč přistoupí už ale bude záležet jen na něm samotném. Otázkou je, jaká část příběhu se vám odhalí a zda se dozvíte, co záhadného se v parku děje či co se v minulosti přihodilo Henrymu natolik zásadního, že se rozhodl uniknout z civilizace. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 21.5.2017  (Hodnocení: 95 %)
Už dlouho jsem si nezahrál hru, která by mě emocionálně chytla jako Firewatch. Naposledy to byla první Longest Journey a Dreamfall. Ostatní hry prostě cílí na vtip, čest, odvahu, prostě klasika, nic tak reálného a blízkého jako empatie, láska, strach o někoho. To umí stále nejlépe film.
Firewatch se prostě poddáte od první obrazovky. Lesy Wyomingu jsou třešnička na dortě.
Jediné, co mu mohu vytknout, je antagonista, jehož činy úplně nedávají smysl, ale to je tak vše.
Jsem rád, že jsou takové hry a nejsou všechny stejné. Firewatch se může pyšně zařadit mezi ty, které přesahují obyčejnou zábavu.

jin.jim - 30.7.2018  (Hodnocení: 85 %)
Než jsem Firewatch spustil, moc jsem nevěděl, o čem hra bude. Pouze, že bude vyprávět příběh pozorovatele v národním parku. O to větší bylo překvapení, když jsem postupoval hrou a odkrýval události, které se vršily a navzájem propojovaly, aby vyvrcholily na konci hry. Příběh Firewatch je perfektní, obsahuje mnoho zvratů a i několik emocionálně silných chvílí, a to hlavně díky perfektně napsanému duu Henrymu a Delilah. Co se mi nelíbilo, byl motiv zdejšího záporáka, který mohl být propracovanější.
To je ale asi tak jediná věc na FW, vrátím se k pozitivům v čele s perfektní, strhující a uvěřitelnou atmosférou, výborně napsanými dialogy kombinujícími humor s tragédií, pěkným výtvarným stylem grafiky, docela dobrou hudbou, dobře zvládnutým ovládáním a skvělým dávkováním jednotlivých situací.

Screen ze hry Firewatch

Screen ze hry Firewatch

Screen ze hry Firewatch

Další obrázky hry Firewatch

Firewatch E3 2015

Další videa hry FirewatchHODNOCENÍ HRY Firewatch PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Firewatch-36915/" title="Hodnocení hry Firewatch"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Firewatch&amp;platforma=pc" alt="Firewatch" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8593


Hra Warthunder zdarma