Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Empire: Total War

Empire: Total War

Vývojáři Creative Assembly
VydavatelSEGA
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStrategie
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníBřezen, 2009
Prodaných kusůpřes 3 719 473 na Steam
Doba hraníprůměrně 101,6h (nejčastěji 22,6h)
Hodnocení hry (23):
82%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Empire: Total War
"Nástupce slavné strategické série Total War. Zasazení do 18. století, do éry, kterou si věrná fanouškovská základna přála a která je obdobím globálního konfliktu, revolucí a technologického pokroku. Ústředními tématy se tak stanou průmyslová revoluce, americký boj o nezávislost, soupeření o ovládnutí východních obchodních cest a globalizace války na souši i na moři. Vůbec poprvé v sérii se zúčastníte námořních 3D bitev. Na výjimečně ztvárněné vodní hladině bohaté na efekty budete intuitivně ovládat celou flotilu nebo jednotlivé koráby, jež sehrají klíčovou roli pro vítězství. Nejprve na nepřítele vystřelíte z děla, přitáhnete si jeho loď a poté budou následovat souboje muže proti muži na palubě. Tahový mód na mapě (konkrétně Evropy, Severní Ameriky a Indie) v kampaňovém módu dozná zlepšení po stránce obchodu, diplomacie, špionáže (s agenty), poradců a uživatelského rozhraní. Na válčení v reálném čase se podepíše rostoucí síla střelného prachu a dostupnost děla či muškety, jež přinutí hráče k používání nových formací a taktik. Hrát budete moci za Británii, Ameriku, Švédské království, Spojené provincie nizozemské, Polsko-litevskou unii, Rusko, Prusko, Benátky, Španělské království, Francii a Osmanskou říši. Dohromady na padesát státních útvarů vč. například muslimské dynastie Mughalů (vládnoucí v Indii). Budování kolonií buďto kompletně od začátku (v Americe) nebo na místě již existující infrastruktury (Indie). Do boje vyzývající fanfáry zahrají přímo na bojišti flétny, trumpety, bubny i skotské dudy a mnoho mnoho dalš... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 10.3.2009  (Hodnocení: 95 %)
Na tuto hru jsem se těšil už dlouho, protože na trhu prakticky není konkurence pro Creative Assembly a jejich sérii TBS Total War, tedy aspon konkurence, který by se mohla alespoň z poloviny rovnat. Tato hra vám nabídne hodiny a hodiny kvalitní zábavy, taktizování, krásných soubojů jak na souši tak na vodě a mimo jiné překrásnou a obrovskou strategickou mapu přes kterou tohle to vše ovládáte. I když se přiznám, že jsem byl trochu zklamaný, když jsem zjistil že je otevřena pouze Evropa, Severní Amerika a Indie. Čekal jsem Afriku, Jižní Ameriku, Austrálii a Asii, ale třeba se toho dočkáme v některém budoucím rozšíření.

sekacek - 6.3.2009  (Hodnocení: 90 %)
Tohle je zase o krok dále základní hra chce eště dost doladit často se vojáci chovají zmateně. Celkově vzato rozvoj budov je nadhera grafika je dost propracovaná zase na lepší pc pokud chcete plné detajlní parádičky. Ve válce tu nám přibyla skvělá věc jako zdi za které formujete své jednotky nebo baráky které se efektivně zabírají. Neváhejte a kupte si tuhle gamesu stojí za to vřele doporučuji.

Screen ze hry Empire: Total War

Screen ze hry Empire: Total War

Screen Empire: Total War

Další obrázky hry Empire: Total War

Empire: Total War™ - Launch Trailer (English)

Další videa hry Empire: Total WarHODNOCENÍ HRY Empire: Total War PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Empire-Total-War-7571/" title="Hodnocení hry Empire: Total War"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Empire%3A+Total+War&amp;platforma=pc" alt="Empire: Total War" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma