Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Drakensang: The Dark Eye

Drakensang: The Dark Eye

Vývojáři Radon Labs
VydavatelANACONDA
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
MultiplayerNe
Datum vydáníListopad, 2007
Hodnocení hry (4):
88%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Drakensang: The Dark Eye
Xzone je sponzorem překladu této hry do češtiny. Zákazníci, kteří si u nás hru koupí, dostanou pak češtinu exkluzivně mezi prvními. Překlad je to velmi náročný a bude zřejmě hotov v létě 2010. Zde stránky autorů.Drakensang přináší rozsáhlé RPG pro party-hráče a to v novém detailním, dech beroucím světě, založené na jedné z největších světových sériích. S neuvěřitelným citem pro detail ožívá svět Aventuria na PC a to na úrovni 3D grafiky, která oživuje rozsáhlé pohledy a úžasnou rozmanitost tohoto jedinečného fantasy světa.Drakensang: The Dark Eye je první adaptace v Německu dlouhodobě nejpopulárnější RPG série. Za posledních 20 let vyrostly miliony lidí na fantastickém světě Aventuria. Ta byla vydána nejen jako knihy, ale i jako deskové a počítačové hry. Drakensang má skvělou, trochu nostalgickou atmosféru. Netrpěliví hráči toužící po něčem velice speciálním s takovým tím wow efektem hru možná nedocení, ale fandové klasických fantasy RPG si musí přijít na své. A nejde přitom o nějaké retro s několik let starou grafikou. Vše je krásně vykreslené a docela pěkně rozhýbané. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

_DAVE_ - 19.2.2011  (Hodnocení: 90 %)
Stará škola, nový kabát. Zkrátka RPG jako řemen.

Mr.Stu - 29.12.2010  (Hodnocení: 90 %)
Drakensang je podle mého fest našláplé RPG. Jsou tu fajn charaktery, opravdu zajímavé úkoly, solidní příběh, klidný začátek a celkově pomalejší tempo, které vás nikam nežene, grafika je taktéž na velmi solidní úrovni a ovládání nepokulhává. No dobrá, ta kamera by občas nemusela tolik zlobit. Abych to shrnul...pro všechny, kteří mají rádi starší "oldschool" RPG typu Baldur´s Gate mohu Drakensang jedině doporučit.

Screen Drakensang: The Dark Eye

Screen Drakensang: The Dark Eye

Screen Drakensang: The Dark Eye

Další obrázky hry Drakensang: The Dark EyeHODNOCENÍ HRY Drakensang: The Dark Eye PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Drakensang-The-Dark-Eye-5109/" title="Hodnocení hry Drakensang: The Dark Eye"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Drakensang%3A+The+Dark+Eye&amp;platforma=pc" alt="Drakensang: The Dark Eye" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2322


Hra Warthunder zdarma