Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryDishonored: The Knife of Dunwall (PC hra)


Dishonored: The Knife of Dunwall

Dishonored: The Knife of Dunwall

Vývojáři Arkane Studios
VydavatelBethesda Softworks
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníDuben, 2013
DLC pro hruDishonored
Hodnocení hry (6):
81%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Dishonored: The Knife of Dunwall
V Dishonored: The Knife of Dunwall převezmete roli Dauda, legendárního zabijáka, který zabil císařovnu. Tento druhý obsahový balíček pro oceňovanou akční hru z vlastního pohledu od Arkane Studios vám přináší nový pohled na Dauda, jeho zbraně, nástroje, spojence a nadpřirozené schopnosti. Po tom, co jste zavraždili císařovnu a navždy změnili osud Dunwallu, vydali jste se na cestu za vykoupením. Outsider vám ukázal klíč k vašemu očištění, ale kdo nebo co je Delilah? Společně s Velrybáři, vaší loajální skupinou nájemných zabijáků, vás vaše pátrání zavede do nikdy před tím nenavštívených částí Dunwallu, kde budete čelit novým strašlivým nepřátelům. Využijte unikátní arzenál, který rozšiřuje dynamický bojový, pohybový a plížící systém. V boji o udržení si posledních zbytků vaší lidskosti, bude každá vaše volba určovat váš osud. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Chrobak - 2.6.2017  (Hodnocení: 70 %)
Krátké DLC ke krátké hře nepřinášející nic moc nového nebo extra zajímavého.

jin.jim - 8.3.2018  (Hodnocení: 75 %)
DLC, v němž se ujmete role nájemného zabijáka Dauda, nepřináší do původní hry nic vyloženě revolučního. Nová postava, trochu jiné schopnosti, ale nic zásadnějšího. Daud narozdíl od Corva komunikuje a je pronásledován tím, co provedl. Proto se vydává na cestu vykoupení.
DLC obsahuje tři mise, které zaberou okolo dvou tří hodin při pečlivém průzkumu. Dojde během něj k několika zvratům a příběh celkově je docela zajímavý a částečně i propojený s původní hrou. Daud je sice taky spíše nesympatický než sympatický, ale svým způsobem si ho můžete přizpůsobit k obrazu svému. Ne skrze úpravu postav, ale skrze rozhodnutí, která ve hře učiníte.
Opět je zde možnost procházet hru potichu nebo hlasitě, ale několika vraždám se nevyhnete. Oceňuji možnosti, jakými je možné se zbavit označených cílů - smrtícími i nesmrtícími -, rozšíření světa Dunwallu o další lokace, postavy, nový úhel pohledu a informace ohledně Dunwallu, jeho lidech a společnostech a taky nové, stejně jako v původní hře zlem prolezlé cíle, u kterých se budete těšit, až si to s nimi hezky vyříkáte.
Navíc konec DLC slibuje opravdu epický zážitek v Brigmore Witches, a jsem zvědavý, jak na něj autoři naváží.

Screen ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall

Screen ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall

Screen ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall

Další obrázky hry Dishonored: The Knife of DunwallHODNOCENÍ HRY Dishonored: The Knife of Dunwall PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Dishonored-The-Knife-of-Dunwall-15825/" title="Hodnocení hry Dishonored: The Knife of Dunwall"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dishonored%3A+The+Knife+of+Dunwall&amp;platforma=pc" alt="Dishonored: The Knife of Dunwall" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2047


Hra Warthunder zdarma