Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Dishonored: The Brigmore Witches (PC hra)


Dishonored: The Brigmore Witches

Dishonored: The Brigmore Witches

Vývojáři Arkane Studios
VydavatelBethesda Softworks
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrStřílečky
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání2013
DLC pro hruDishonored
Hodnocení hry (4):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Dishonored: The Brigmore Witches
V Dishonored: The Brigmore Witches budete pokračovat v putování legendárního zabijáka Dauda. Využijte ještě jednou Daudovy zbraně, nástroje, spojence a nadpřirozené schopnosti a uzavřete jeho bláznivý příběh, který začal v The Knife of Dunwall. Po odhalení identity a záměrů Delilah, vedoucí spolku Brigmorských čarodějnic, se rozhodujete zmařit její snahu dokončit mocný rituál, který by znamenal vaši zkázu. Zrazení poručíkem Billie Lurkem, se musíte spolehnout na znesvářené gangy - Dead Eels a Hatters - abyste si vyjednali průchod dosud nenavštívenými částmi Dunwallu na cestě do pevnosti Delilah. ať už dosáhnete vašeho cíle jakkoliv, jedna věc je jistá - konečně se budete zodpovídat za váš hrůzný čin a padnete na kolena před milostí, nebo trestem královského ochránce a zabijáka, Corva Attana. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Chrobak - 13.6.2017  (Hodnocení: 75 %)
Brigmorské čarodějky jsou o chlup zajímavější než 1. DLC k Dishonored. Herně je vše úplně stejné, příběh ale příjemně graduje. Díky tomu zanechává tenhle kraťoučký přídavek lepší dojem.

jin.jim - 8.3.2018  (Hodnocení: 80 %)
Pokračování DLC The Knife of Dunwall přineslo další tři mise, ve kterých se utkáte s mnohem mocnějším protivníkem než kdy předtím - Delilah - vůdkyní Brigmorským čarodějnic, která chce posednout malou Emily a zmocnit se tak vlády nad celou říší.
Příběh v tomto DLC příjemně vygradoval, navázání je perfektní a stejně tak ukončení. Celkově se toto DLC svým pojetím o trochu vzdálilo původní hře, se kterou se místy propojuje.
Výtky patří k témuž, k čemuž v TKOD a klady taktéž. Jediné, co víc chválím, je již zmíněný příběh, který velice slušně vygradoval a uzavřel kapitolu muže, jenž zavraždil císařovnu, a jenž se vydal na záchranu malé Emily, aby napravil své skutky. Volby mají opět dopad, stejně jako v prvním DLC a původní hře, a proto to, jak to dopadne, záleží čistě na Vás!

Screen ze hry Dishonored: The Brigmore Witches

Screen ze hry Dishonored: The Brigmore Witches

Screen ze hry Dishonored: The Brigmore Witches

Další obrázky hry Dishonored: The Brigmore Witches

Dishonored The Brigmore Witches

Další videa hry Dishonored: The Brigmore WitchesHODNOCENÍ HRY Dishonored: The Brigmore Witches PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Dishonored-The-Brigmore-Witches-41068/" title="Hodnocení hry Dishonored: The Brigmore Witches"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dishonored%3A+The+Brigmore+Witches&amp;platforma=pc" alt="Dishonored: The Brigmore Witches" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8595


Hra Warthunder zdarma