Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Condemned: Criminal Origins

Condemned: Criminal Origins

Vývojáři Monolith
VydavatelSEGA
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydáníDuben, 2006
Prodaných kusůpřes 496 129 na Steam
Doba hraníprůměrně 2,2h (nejčastěji 0,6h)
Hodnocení hry (23):
77%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Condemned: Criminal Origins
"Condemned řeší zápletku, jak se může stát z celkem obyčejného člověka najednou sériový vrah. Počet obětí stoupá a kriminalita ve městě také. Má to snad spojitost? Rozluštit tuto záhadu má agent FBI Ethan Thomas. Když budete mít dost odvahy, stanete se jím právě vy. Vaše instinkty budou hrát velkou roli, stejně jako různé další kriminalistické nástroje a v neposlední řadě také zbraně a bojová umění. Vývojáři z Monolithu (tvůrci např. F.E.A.R.), kteří mají toto dílo na svědomí, slibují psychologické napětí. To jistě umocní i skutečnost, že je hra pojata z perspektivy vlastních očí. Jelikož jde o hru akční, připravte se na boj. Samozřejmě budete mít k dispozici různé zbraně, jako revolver, pušku, samopal, brokovnici, aj. Poradit si ale budete muset místy i bez nich nebo s tím, co se vám prostě dostane zrovna pod ruku. Navíc, zmíněné zbraně nebudou tak snadno k dostání, což pochopitelně umocní napětí..." (Přidal: Emzák)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 6.9.2008  (Hodnocení: 80 %)
Skvělá detektivní hra s perfektně provedenými souboji s kde čím co v okolí naleznete , at je to kus trupky nebo trám vyrvaný ze stěny... Čeho je ve hře nedostatek jsou náboje , což byl určitě záměr , který perfektně podtrhuje zážitek z celé hry , kdy je vám každý výstřel drahý a tak se s nimi snažíte co nejvíce šetřit . A pokud dojdou ? Otočte zbraň a mlaťte nepřátelé pažbou , sice se tím po chvíli zničí , ale jako provizorní řešení to bohatě stačí.

Buster - 31.5.2009  (Hodnocení: 80 %)
Hra s naprosto jedinečnou atmosférou a spoustou kriminálních vychytávek.

sekacek - 9.4.2009  (Hodnocení: 75 %)
Horová FPS to není spíše si zahrát na detektiva.Po grafické stránce je to hezky nasnímáno i ty temné koutky sou dobré.Cíl hry dopadnout masového vraha no sce ste v táhnuty do detektiva,ale pozor jen z části pač je to detektiv co nenosí moc nábojů po kapse:D a když vám dojdou náboje stačí zbraň otočit obráceně a ejhle máme tu bejzbolku,která se po čase rozpadne na kritické řešení také řešení,ale nejvíc jsou takové zbraně které můžete urvat ze stěn (trupky,prkna,..) nebo skříně(dveře ze skřínky).Slušná hororová detektivka,která má něco do sebe.

Viik - 21.8.2008  (Hodnocení: 90 %)
Super atmosferická akčná adventúra s veľmi pôsobivými lakačkami

yeniczek - 10.10.2012  (Hodnocení: 80 %)
Pamatujete na tu svinárnu s ostřením u fotoaparátu?... :)

necisty - 29.5.2022  (Hodnocení: 80 %)
Když jsem do toho šel, tak jsem nečekal, že v pozdějších kapitolách budu připosraný strachy :)
např. lekačka z foťáku je opravdu kvalitní a věřím, že každý, kdo to dohrál, tak bude vzpomínat přesně na toto. Hra je opravdu dobře postavená na různém arsenálu od zbraní na blízko, kterými mohou být trubky nebo desky vyrvané ze zdi, po klidně samopal nebo pušku, kde vám stejně dřív nebo později dojdou náboje a finální souboj si nakonec budete muset odmlátit obyčejným klackem a chtě nechtě se budete muset naučit krýt protivníkovým ranám. Asi tam šlo vymyslet spoustu dalších blbůstek - například zlepšení paralyzéru bylo super, proč tam nevymysleli nějaké další postupné zlepšováky. Nebo nástroje pro analýzu mohly postupně přibývat. Ty ke všemu byly i pro hru hodně přitažené za vlasy (foťákem posíláte otisky prstů), ale v ok. Na svou dobu jistě velmi kvalitní počin, který si nejspíš neužil tolik slávy, co mohl. Vytknu snad jen ke konci už často natažené stereotypní mlátičky a právě někdy až časté otravné hledání "důkazů". Na konci jsem čekal trošku kvalitnější a dechberoucí rozuzlení.

Screen ze hry Condemned: Criminal Origins

Screen ze hry Condemned: Criminal Origins

Screen ze hry Condemned: Criminal Origins

Další obrázky hry Condemned: Criminal OriginsHODNOCENÍ HRY Condemned: Criminal Origins PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Condemned-Criminal-Origins-1607/" title="Hodnocení hry Condemned: Criminal Origins"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Condemned%3A+Criminal+Origins&amp;platforma=pc" alt="Condemned: Criminal Origins" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2277


Hra Warthunder zdarma