Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Command & Conquer Renegade

Command & Conquer Renegade

VydavatelElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční
Datum vydáníÚnor, 2002
Popis PC hry Command & Conquer Renegade
Nejnovější hra zasazená do známého světa Command & Conquer je tu. Na rozdíl od dřívějších realtimových strategií půjde tentokrát o trojrozměrnou akční hru, kde v roli člena komanda se zblízka podíváte na území Nodu a při plnění propracovaných misí budete moci použít spoustu známých bojových jednotek. Můžete se těšit na skvělou trojrozměrnou akční hru zasazenou do známého světa Command & Conquer, kde se na akci díváte přímo přes rameno vašeho vojáka. Konečně uvidíte zblízka ďábelský chrám Nodu, sila vypadající jako obří zasklené bazény osvícený tibériem či gigantické harvestry při sklízení toxických minerálů. Projdete spoustou propracovaných misí, odehrávajících se na území Nodu a dostatečně se vyřádíte s širokou paletou zbraní a hromadou známých bojových jednotek (plamenometný tank, raketová motorka, buggina atd.) (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Bartyx - 11.3.2009  (Hodnocení: 75 %)
FPS, která se zas až tak nepovedla. Ovšem ani tak špatná taky nebyla. Multiplayer byl zábavný. Mix strategického stavění báze a osobního běhání po bojišti + rozličná vozidla. Docela pěkná akce.

Fluke - 26.8.2008  (Hodnocení: 80 %)
Dost často podceňovaná 3D akce ze světa CnC. Jistě, grafika mohla být lepší a singleplayer kampaň propracovanější, ale byla to první podívaná do světa CnC po vlastních. Příběh byl příjemně naivní, jako vystřížený z akčního béčka, hlavní hrdina je další Rambo, ale celé to k CnC dobře sedí:) To, co už dost lidí opomělo, je však multiplayer. Renegade má geniální multiplayer, před, kterým by se mohla posadit na zadek většina dnešních her, které neinvenčně znají jen DM, CTF, TDM a podobné módy. Renegade měl koule na to spojit strategii CnC s 3D akcí a dostal vás do role vojáka, kterého běžně ve strategii posíláte ze základny do boje. Již záhy poznáte, že mít vlastní základnu, kde si můžete koupit tank, buginu, či orcu nebo určitou postavu je děsně fajn a není vůbec lehké ji bránit. Nemluvě o bránění Harvesteru. Vemte Battlefield a přidejte mu vojenské základny, ze kterých budete získávat vybavení, bránit je, ničit je, a zjistíte, jak nudný je prostý mulťák většiny 3D akcí;) Uvidíme jestli bude mít EA odvahu zopakovat povedený multiplayer i u CnC:Tiberium.

Carlosini - 13.9.2008  (Hodnocení: 70 %)
Naprosto souhlasím s Flukem, multiplayer se opravdu povedl, ale nikdo si jej nevšiml

baca12 - 10.5.2010  (Hodnocení: 80 %)
Grafické provedení není zrovna nejlepší, ale já jsem si hru i přes několik nedostatků celkem užil.

Marcelzlin - 3.9.2011  (Hodnocení: 90 %)
Jeden z nejlepších multyplayerů.

ACDC - 25.8.2015  (Hodnocení: 70 %)
Narychlo dělaná hra, někde nedodělaná, i když vcelku zajímavý nápad a koncept.

Screen Command & Conquer Renegade

Screen Command & Conquer Renegade

Další obrázky hry Command & Conquer RenegadeHODNOCENÍ HRY Command & Conquer Renegade PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Command--Conquer-Renegade-1525/" title="Hodnocení hry Command & Conquer Renegade"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Command+%26+Conquer+Renegade&amp;platforma=pc" alt="Command & Conquer Renegade" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2047


Hra Warthunder zdarma