Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Command & Conquer 3 Tiberium Wars (PC hra)


Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Vývojáři EA Los Angeles
VydavatelEA
ŽánrStrategie
Datum vydání2007
Hodnocení hry (23):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Command & Conquer 3 Tiberium Wars
Command & Conquer 3: Tiberium Wars je další díl v populrní RTS sérii od týmu EA LA (dříve Westwood), jehož příběh se odehrává v roce 2047, kdy se smrtelně jedovatá mimozemská substance Tiberium šíří nekontrolovaně po celé planetě Zemi. Aliance technicky nejvyspělejších států známá jako GDI se snaží šíření Tiberia zastavit, ale naráží na aktivity nepřátel z Brotherhood of NOD, které vede šílený megaloman Kane, jenž hodlá využít Tiberia k transformaci Země a její populace podle svých zvrhlých představ. Tiberium se tak zase po letech stává příčinou globální války, která rozhodne o budoucnosti lidstva, jež visí na vážkách. Command & Conquer 3: Tiberium Wars nabídne tradiční akční hratelnost předešlých C&C titulů, kterou bude podporovat nová AI a špičkové audiovizuální zpracování. Základem hry bude dlouhá singleplayer kampaň, v jejímž rámci čeká na hráče řada misí s odlišnou náplní, v nichž bude moci kromě jiného používat tradiční mobilní základny, ION kanóny, ale dojde i na vzájemné kombinování stávajících jednotek ve zbrusu nové. Chybět nebude ani podpora multiplayeru přes LAN i internet, v jehož rámci bude k dispozici podpora hlasové komunikace, klanů a nových spectator módů.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Bartyx - 4.3.2009  (Hodnocení: 75 %)
Pořád zůstala spíš arkádový, než strategický styl hry. Zábava to ale je. Jen nechápu co ta třetí rasa :D

Fluke - 1.12.2016  (Hodnocení: 80 %)
Možná poslední opravdová RTS stylu C&C, spolu s datadiskem Kane's wrath. Nemohu si pomoct, ale konkurenční snahy o RTS jako C&C jsou prostě většinou divné. Navíc následující 4. díl se tomu už nevyrovná, nejen díky slabému obsahu, ale i nezvládnuté DRM.
V době vydání šlo o mírný nadprůměr, všichni jsme byli přesyceni RTS hrami, ale z pohledu času se jedná po 8 letech o skoro nestárnoucí hru, kterou dnes oceníte více, než kdysi.
Nejvíc pobaví typické hrané filmečky, jsou v HD a hrají v nich herci, které šlo tehdy vidět v Battlestar Galactice, v Dr. Housovi, či Lostu, a nechybí ani Kane ;)
Co také potěší je, že hra graficky skoro nestárne narozdíl od svých předchůdců.
Mé původní hodnocení je pod Kane Edition variantou hry:
Ano, je to zase to samé dokola, ale je to ještě lepší, ještě vymakanější a ještě zábavnější. Jsem samozřejmě pro herní kreativitu, ale co funguje má člověk rád a CnC to jen dokazuje. Kane edice přihrává DVD navíc s vystřiženými a nepovedenými scénami, menší náhled do historie a pár strategií, doopravdy nic bez čeho by člověk nemohl žít. EA bonusy prostě neumí. Hra samotná má pár map navíc, které dostala později i normální verze:), takže jediný rozdíl je, že v Kane edici máte jednotky pomalované speciálními znaky vojenských divizí. TW přivedli hlavně k dokonalosti boční menu, které je asi to nejlepší na poli RTS co jsem doposud měl možnost vyzkoušet. Obě kampaně za GDI i NOD jsou fajn, za Scriny těžší, ale o hodně kratší:/ Hrdinové u GDI byly bohužel nudní, takže vše zachraňoval NOD a Kane se Sawyerem (Josh Holloway;) A mammoth tank je absolutně dokonalý:)

ActiveWind - 21.5.2009  (Hodnocení: 75 %)
výborná strategie

DoNNoR - 10.11.2009  (Hodnocení: 90 %)
Po pár letech kdy C&C nevycházel,tak pak přišla tahle pecka a dohrál jsem to za obě kampaně proste nádherná hra.

AARONN - 9.1.2013  (Hodnocení: 70 %)
Velká sranda po síti s přáteli. Singleplayer je ale poněkud nudnější..

Raptor - 19.3.2014  (Hodnocení: 85 %)
Prostě perfektní strategie. Video klipy jsou profesionální a naprosto úžasné. Herní grafika moc krásná i hratelnost. 85%!

Screen ze hry Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Screen ze hry Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Screen ze hry Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Další obrázky hry Command & Conquer 3 Tiberium WarsHODNOCENÍ HRY Command & Conquer 3 Tiberium Wars PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Command--Conquer-3-Tiberium-Wars-7546/" title="Hodnocení hry Command & Conquer 3 Tiberium Wars"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Command+%26+Conquer+3+Tiberium+Wars&amp;platforma=pc" alt="Command & Conquer 3 Tiberium Wars" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8328


Hra Warthunder zdarma