Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Club, The

Club, The

Vývojáři Bizarre Creations
VydavatelSega
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
Datum vydáníÚnor, 2008
Hodnocení hry (5):
50%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PC hry Club, The
Bizarre Creations , tvůrci slavné závodní série Project Gotham Racing, nyní přinášejí nový typ third-person střílečky – The Club. V této hře najdete akční prvky, adrenalinovou rychlost, střílení, ničitelné prostředí, smrtonosné zbraně i propracované příběhy. Čeká vás boj o přežití v undergroundovém krvavém sportu, který řídí bezejmenní, nechutně bohatí a vlivní lidé, kteří sází na toho, kdo toto krvavé peklo přežije. Můžete ovládat až osm speciálně trénovaných zabijáků, kteří chtějí rychle zbohatnout, a přitom ukojit svou touhu po krvi. Běžte přes mrtvoly a staňte se slavnými! Hra vyžaduje připojení k internetu. Vlastnosti produktu: » Postupujte v žebříčku Klubu. Jako jeden z osmi bojovníků se můžete probojovat pěti herními režimy pro jednoho hráče, mezi něž patří: standardní režim, časově omezený útok, boj o přežití, obléhání a zkouška ohněm. » Získejte respekt i online. Ve více než devíti vražedných multiplayerových režimech se můžete prostřílet na přední místa hráčských tabulek. V reálném čase se můžete po síti utkat s 15 protivníky, nebo si dát přátelský zápas offline na rozdělené obrazovce pro 4 hráče (nikoliv na PC). » The Club obsáhne celý svět. Čekají vás boje na osmi místech v různých částech světa. Nechybí válkou zničená města, opuštěné továrny, ocelárny a ještě mnoho, mnoho dalších. » Napínavé střelecké souboje v nebezpečném prostředí. Motion blur systém kamer ještě umocňuje adrenalinový zážitek jak při bojích na dálku, tak v šarvátkách nablízko. Objekty lze ničit, nebo s nimi manipulovat a využívat je tak ve svůj... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 23.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
Pokud si chcete prostě jen zatřílet s tucty nepřátel je to hra pro vás , je opravdu nabitá akcí od začátku do konce.

daveva - 25.6.2009  (Hodnocení: 30 %)
Nudná a nezáživná hra. Hodí se jen pro ty, kteří si chtějí jen zastřílet, pro ostatní, kterým jde o příběh a zábavu, to rozhodně neni.

Screen ze hry Club, The

Screen ze hry Club, The

Screen ze hry Club, The

Další obrázky hry Club, TheHODNOCENÍ HRY Club, The PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Club-The-1489/" title="Hodnocení hry Club, The"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Club%2C+The&amp;platforma=pc" alt="Club, The" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1352


Hra Warthunder zdarma