Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Brothers in Arms: Hell´s Highway (PC hra)


Brothers in Arms: Hell´s Highway

Brothers in Arms: Hell´s Highway

Vývojáři Gearbox Software
VydavatelUbisoft
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníZáří, 2008
Prodaných kusůpřes 139 723 na Steam
Doba hraníprůměrně 6,5h (nejčastěji 3,8h)
Hodnocení hry (17):
78%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Brothers in Arms: Hell´s Highway
Brothers in Arms: Pekelná dálnice přivede vavříny ověnčenou střílečku z období druhé světové války na novou generaci herního hardwaru. Těšit se můžete na úžasnou grafiku a zvuk, nové moderní prvky hratelnosti a zcela přepracovanou složku hry pro více hráčů.
Brothers in Arms 3 bude stavět na osvědčených principech přesvědčivého příběhu a intenzivní akce bojového družstva a vrhne vás do víru operace Market Garden, největší výsadkové operace druhé světové války.
•Klasická série her zaměřených na autentickou bojovou akci družstva výsadkářů přichází na hardware nové generace a přináší s sebou nejlepší grafiku a herní vlastnosti v oboru.
• Nový příběh, nové prostředí. Připojte se k Mattu Bakerovi, Joe Hartsockovi a zbytku 101. výsadkové divize do operace Market Garden, jejímž cílem mělo být otevřít nechvalně proslulou Pekelnou dálnici slibující rychlé ukončení války.
• Žijte život řadového vojáka: Vyslechněte si rozkazy z velitelství, vydejte se na hlídku, najděte nepřátele a naplánujte zničující léčku. Poprvé bude součástí hratelnosti i snaha najít nepřátele dříve než najdou oni vás.
• Bezkonkurenční propracovanost postav: Herní postavy vypadají, hovoří, pohybují se a přemýšlejí k nerozeznání od reálných bojovníků. Herní postavy jednají s hráčem i mezi sebou jako opravdoví bratři ve zbrani; vyměňují si munici, pomáhají raněným spojencům a civilistům, spolupracují při ovládání těžkých zbraní a mnoho dalšího.
• Bohatý filmový zážitek: Z pozice velitele družstva jednáte a poznáváte své podřízené vojáky. Každý... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

gagin - 1.10.2009  (Hodnocení: 85 %)
Výborné pokračování série které předchozím dílům určitě neudělá ostudu tato hra mě opravdu překvapila svým výborným příběhem 85 procent.

Jeržik - 3.11.2008  (Hodnocení: 65 %)
75% Základ je bohužel připraven z řádně shnilých a plesnivých ingrediencí, jen to pak obaleno čerstvými, voňavoučkými, propečenými a chutnými přísadami. Řečeno normální řečí: UE3 sice vypadá krásně ale interaktivita s prostředím tu téměř není, je skvělé mít silný příběh ale otravné a dlouhé animace každých pár minut, lezou krkem. Okoukaný systém z minulých dílu bez větších inovací, byť je slušně vyladěný taky moc nepotěší. A UI je težký průměr, osobně jsem čekal mnohem více. Nemluvě o dosti lineárním postupu mapovými koridory. Takže na závěr, je sice pravda, že boj mezi značkami MoH a CoD už skončil a nahradila ho bitva mezi BiA vs. CoD, ale to nic nemění na tom, že obě série se ještě mají v lecčems zlepšovat.

ActiveWind - 21.5.2009  (Hodnocení: 95 %)
Výborná hra z 2.sv války. Velice chytře sladěn 1st pearson look a 3rd pearson look. Dobře se dá komandovat vlastní tým.

Buster - 7.6.2009  (Hodnocení: 85 %)
Graficky řekl bych hodně netradiční válečná hra s perfektně vykreslenou psychologií hlavních postav a pěknym příběhem.

Bobestom - 10.3.2011  (Hodnocení: 90 %)
Tak toto mě opravdu překvapilo. Hratelnost dobrá, grafika pěkná a vůbec jsem nečekal takový filmový příběh - velká překvapení! Tento team bych okamžitě poslal k Infinity Ward, ať spolu vykutí :) fenomenální válečnou hru ...

Screen ze hry Brothers in Arms: Hell´s Highway

Screen ze hry Brothers in Arms: Hell´s Highway

Screen ze hry Brothers in Arms: Hell´s Highway

Další obrázky hry Brothers in Arms: Hell´s Highway

Brothers in Arms: Hell's Highway™ Trailer 1

Další videa hry Brothers in Arms: Hell´s HighwayHODNOCENÍ HRY Brothers in Arms: Hell´s Highway PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Brothers-in-Arms-Hells-Highway-6765/" title="Hodnocení hry Brothers in Arms: Hell´s Highway"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Brothers+in+Arms%3A+Hell%B4s+Highway&amp;platforma=pc" alt="Brothers in Arms: Hell´s Highway" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8614


Hra Warthunder zdarma