Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Brothers: a Tale of Two Sons

Brothers: a Tale of Two Sons

Vývojáři Starbreeze
Vydavatel505 Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
EngineUnreal Engine 3
Datum vydání3. 9. 2013
Hodnocení hry (5):
82%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PC hry Brothers: a Tale of Two Sons
Unikátní akční adventura pro jednoho hráče Brothers: A Tale of Two Sons v sobě mísící prvky adventury a arkády dává hráčům příležitost užít si epické dobrodružství dvou chlapců, jimž umírá otec; dvou bratrů, kteří se musejí vydat na strastiplnou cestu skrz zlověstné lesy a nebezpečné hory severské mytologie, aby získali "živou vodu" a zachránili tak svého stonajícího otce. Tento drobný titul má tu zvláštnost, že obě hlavní postavy ovládá hráč najednou, ne však klasickým způsobem, kdy jedna následuje druhou, ale každého jinou páčkou nebo klávesami. Každý z bratrů je obdařen jinou schopností, větší bráška například umí plavat a přenášet těžší předměty, menší se naopak dokáže protáhnout mezi mřížemi a dostat se do míst, kam starší bratr nemůže. Bez vzájemné spolupráce při řešení logických hádanek a vypořádávání se s dalšími puzzly či nástrahami nemáte vůbec žádnou naději na úspěch. (Přidal: PigNick)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 24.12.2016  (Hodnocení: 90 %)
Nenechte se zmýlit předchozím hodnocením, tohle je velmi dobrá hra, kterou byste si neměli nechat ujít. Je krátká, cca 3,5 hod čistého času, ale to vůbec nevadí, protože svojí povahou jde v podstatě o dvojnásobně dlouhý film, pohádku, příběh, jak chcete.
Délka by ne vždy měla určovat kvalitu hry, zejména dnes. To, že něco netrvá 12 hodin neznamená, že je to špatné. Hra je unikátní v tom, že ovládáte najednou dva bratry, kteří se snaží najít lék pro svého nemocného otce. Můžete tak hrát na gamepadu a oba ovládat samostatnými páčkami, anebo můžete hrát na klávesnici ve dvou lidech, což je větší zábava.
Unikátnost hry tímhle nekončí, co se zdá zprvu jako dětský příběh a roztomilé fantasy prostředí se cestou mění v čím dál drsnější a děsivější krajinu, která ukazuje krásný, ale drsný svět, ve kterém se dějí i zlé věci.
Bratři tak cestou poznávají reálný svět, který uhrane i vás.

Screen ze hry Brothers: a Tale of Two Sons

Screen ze hry Brothers: a Tale of Two Sons

Screen ze hry Brothers: a Tale of Two Sons

Další obrázky hry Brothers: a Tale of Two Sons

Trailer

Další videa hry Brothers: a Tale of Two SonsHODNOCENÍ HRY Brothers: a Tale of Two Sons PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Brothers-a-Tale-of-Two-Sons-16091/" title="Hodnocení hry Brothers: a Tale of Two Sons"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Brothers%3A+a+Tale+of+Two+Sons&amp;platforma=pc" alt="Brothers: a Tale of Two Sons" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8399


Hra Warthunder zdarma