Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Bioshock 2

Bioshock 2

Vývojáři 2K Marin
Vydavatel2K Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydáníÚnor, 2010
Prodaných kusůpřes 3 423 622 na Steam
Doba hraníprůměrně 8h (nejčastěji 2,7h)
Hodnocení hry (26):
82%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Bioshock 2
První informace o hře mluví o únosu sedmileté dívenky ve fiktivním liscannorském zálivu města Clare. Ve tři čtvrtě na dvě ráno se do rybářského domu na pobřeží vloupal neznámý útočník a rozbil okno, což probudilo oba rodiče, a než stihli cokoliv udělat, následoval také výkřik jejich sedmileté dcery Maury. Její otec Eamon jen tak tak stihl seběhnout dolů, aby viděl útočníka pádit nezvyklou rychlostí, přestože ho logicky měla zpomalit váha unesené dívky, dodávají noviny. A byť Eamon vyběhl ven, aby útočníka pronásledoval, ve tmě jej brzy ztratil a ani si nestihl pořádně všimnout, jak vypadal: prý byl štíhlý, nadprůměrné výšky a z hlavy mu svítilo něco červeného, což místní policejní důstojník považuje za znak dělnické helmy. Záhadu pomáhá objasnit druhý dopis jakéhosi nadšeného sběratele všeho, co moře vyplaví na pláž: ten přikládá fotku Big Daddyho s vysvětlením, že mu tahle hračka připadala nápadně podobá tomu, co Eamon popsal coby únosce své dcery. Vedle toho je však celý text podtrhaný červenou tužkou, naznačující, že prošel rukama kohosi na okresní policejní stanici a byl označen za pouhý výplod fantazie. Hráčům prvního BioShocku ale netřeba připomínat, že Big Daddy a malé, sedmileté holčičky patřili mezi ústřední aktéry hry.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Buster - 9.4.2010  (Hodnocení: 95 %)
První Bioshock otevřel bránu do jinýho světa a vpustil nás tam, kde jsme ještě nebyli. Druhej díl se v tom nijak neliší, i když pocit ohromení poněkud uvadnul (to se dalo ale čekat. V pokročilejší fázi ohromení ale opět přijde). Graficky se hra neposunula nijak kupředu, což ale vůbec nevadí, protože i dneska má stále svoje zvláštní kouzlo (navíc přibyl váš vlastní stín, což docela potěší). Příběhově je Bioshock opět ve vysokym nadprůměru, hudba jako v předchozím díle parádně vystihuje momentální dění včetně emocí, atmosféra se dá krájet a spousta ohromujících sekvencí vytváří okamžiky při kterých běhá mráz po zádech. Hodně hráčů si stěžuje na úvod, že se neliší od prvního dílu. Osobně si ale myslim, že jinak začít ani nemohl, naopak, je prostě perfektní. Jedná se o jedinou hru společně s prvnim dílem která si po celou dobu trvání udržuje dynamckej děj/průběh, zkrátka vás hra nestíhá nudit. Při tom všem vás doprovází zajímaví nepřátelé ať už z řad běžnejch šmejdů nebo příběhově důležitějších postav. Koho chytnul první díl tak si myslim, že si užije i tenhle, i když je téměř stejnej (má trochu těžší obtížnost, ale nijak závratně). Svět Rapture je ale natolik zvláštní, že musí chytnout prostě každýho milovníka FPS, přičemž závěrečný dvě hodiny absolutně vyrazí dech i naprostýmu odpůrci Bioshocku. Naprosto fenomenální záležitost. (připravuje se i film, ale ten nikdy nemůže bejt tak dokonalej, jako je tahle hra.)

Savel - 7.8.2010  (Hodnocení: 70 %)
Čekal jsem, že ve dvojice bude to, co mi scházelo v jedničce a to ukázání města před jeho změnou v peklo...těšil jsem se na převyprávění minulosti města Rapture z pohledu jeho obyvatele ve stylu Falloutu...ale bohužel...hrát za Velkého taťku? vždyť je to nesmysl...Big Daddy je symbol síly a nelidskosti...a přitom je zde paradoxně poměrně krutopřísně větší obtížnost...a proto, že celá koncepce příběhu je nesmyslná (z mého pohledu)a tak tu průměrné a stereotypní střílečce zbývá jen krásný interiér...a to je málo

Chrobak - 25.10.2014  (Hodnocení: 80 %)
Bioshock 2 je výborná hra, ale to jen díky tomu, že její předchůdce je naprosto fenomenální. Tvůrci dvojky zkrátka vzali Levinův svět, nic nevylepšili ani po technické stránce a napsali příběh, který je dobrý, ale dramatické lince z jedničky se nevyrovná. Nakonec však hra zanechá dojem velice kladný, protože v závěru získá neskutečně na obrátkách (postava Alexandra je napsaná tak dobře, že dokonce nechá vzpomenout na geniálního psychopata Sandera Cohena).

necisty - 15.6.2019  (Hodnocení: 80 %)
Ne že bych byl doslova zklamán, ale trošku mi vadil styl hry za Velkého taťku a úplně mě nebavilo těžení Adama. Má to dost dlouhou herní dobu. Trošku zapracovali na hratelnosti a možnost šlehat plasmid a střílet zároveň byla vítaná. Pak ještě trošku zlepšili hackování a přidali arsenál, jinak vše šlapalo jak v jedničce. Děj byl trošičku slabší, ale to protože se v prvním díle tolik vytáhli.

Screen ze hry Bioshock 2

Screen ze hry Bioshock 2

Screen ze hry Bioshock 2

Další obrázky hry Bioshock 2

Preview (ign.com)

Další videa hry Bioshock 2HODNOCENÍ HRY Bioshock 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Bioshock-2-6799/" title="Hodnocení hry Bioshock 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Bioshock+2&amp;platforma=pc" alt="Bioshock 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8403


Hra Warthunder zdarma