Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her BioShock Infinite Clash in the Clouds (PC hra)


BioShock Infinite Clash in the Clouds

BioShock Infinite Clash in the Clouds

Vývojáři Irrational Games
Vydavatel2K Games
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční
ČeštinaNe
Datum vydání2013
DLC pro hruBioShock Infinite
Hodnocení hry (4):
64%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry BioShock Infinite Clash in the Clouds
První přídavný balík pro BioShock Infinite se výrazně zaměřuje na akční část hry. Kombinujte zbraně, Vigors, Gear, Tears a Sky-Lines způsoby, o nichž se vám dříve ani nesnilo, a pokuste se o nemožné. Tento balík obsahuje 60 výzev na 4 zbrusu nových mapách. Splňte Blue Ribbon Challenges a zpřístupněte si grafické návrhy, Voxophones, Kinetoscopes a další položky z Columbian Archeological Society.     Upozornění: Přídavný obsah, ke spuštění je vyžadována hra BioShock®Infinite.  Tento obsah je součástí kupónu Season Pass a zákazníci, kteří si jej zakoupili, ho budou mít ve hře k dispozici. Před nákupem prosím zkontrolujte kód uvedený na hřbetu krabice s hrou BioShock®Infinite.  Tento balík DLC je kompatibilní pouze s evropskou verzí hry BioShock®Infinite (BLES-01705).   © 2002-2012, Take-Two Interactive Software, Inc. Vyrobila společnost Irrational Games. BioShock, BioShock Infinite, BioShock Infinite: Industrial Revolution, Irrational Games, 2K Games a jejich logotypy jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní obchodní značky jsou vlastnictvím jejich majitelů. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

necisty - 7.5.2020  (Hodnocení: 60 %)
CiC by možná byl zajímavý při kooperaci více hráčů, ale takhle nejde ani považovat za DLC a mě osobně přestal brzo bavit. Ještě ke všemu když je to vystrojené na to, aby jste si dokupovali nějaké zbytečné serepetičky v galerii. Nedovedu si představit, že by u toho někdo strávil delší dobu, když právě prožil několik hodin s podobnou hrou navíc s krásným dějem. Někdy na odreagování asi v pohodě, ale já to po dnešku nejspíš celé odinstaluji a příště zahraji jen Infinite a Burial.

Screen ze hry BioShock Infinite Clash in the Clouds

Screen ze hry BioShock Infinite Clash in the Clouds

Screen ze hry BioShock Infinite Clash in the Clouds

Další obrázky hry BioShock Infinite Clash in the CloudsHODNOCENÍ HRY BioShock Infinite Clash in the Clouds PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/BioShock-Infinite-Clash-in-the-Clouds-40966/" title="Hodnocení hry BioShock Infinite Clash in the Clouds"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=BioShock+Infinite+Clash+in+the+Clouds&amp;platforma=pc" alt="BioShock Infinite Clash in the Clouds" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8527


Hra Warthunder zdarma