Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


BioShock Infinite

BioShock Infinite

Vývojáři Irrational Games
Vydavatel2K Games
Distributor v ČRTAKE 2 INTERACTIVE
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání2012
Prodaných kusůpřes 5 034 127 na Steam
Doba hraníprůměrně 14,7h (nejčastěji 10,5h)
Hodnocení hry (30):
92%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry BioShock Infinite
Bioshock: Infinite se odehrává okolo roku 1912, kde jako bývalý agent Booker DeWitt máš za úkol zachránit Elizabeth, která je uvězněna v Columbii, městu v oblacích. Elizabeth disponuje zvláštními schopnostmi stejně jako ty a bude ti dokonalým spoluhráčem. Ve městě zuří občanská válka a tak jsou nepřátelé na každém kroku. Columbia je ztracené město v oblacích, které vybudovali američané okolo roku 1900. Je to utopická hra a nebude chybět ani strašidelná atmosféra, ale taky překrasné město se vzdušnými kolejemi (Přidal: Szczigi)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

gucugucu - 10.8.2013  (Hodnocení: 100 %)
+Akce,Herní doba,Elizabeth,Vigory atd.
- žádné
Prostě nejlepší hra co jsem kdy hrál.Pro mě hra roku.

Chrobak - 11.7.2015  (Hodnocení: 90 %)
Nový Bioshock jede v mnoha ohledech v zajetých kolejích. Je to stejně nemotorná střílečka jako dřív, plasmidy byly vystřídány vigory (ve výsledku je to ale to samé), odehrává se v neuvěřitelném a skvěle výtvarně zpracovaném městě (z hlubin vod se dějiště přesunulo do oblak, ale Columbie je stejně blyštivá na povrch a prohnilá uvnitř jako Rapture) a představí vám několik nezapomenutelných postav.
Co se aktérů týče, zůstává první díl nadále nepokořen. Andrew Ryan, Fontaine nebo Sander Cohen svou propracovaností zastiňují charaktery z Infinite. Částečně možná proto, že zhruba v polovině nového Bioshocku jejich vykreslování ustupuje do pozadí kvůli hlavní zápletece, ve které začnou hrát silnou roli jisté paranormality. Vše ale vyplyne do nečekaného a silného finále, takže nakonec proč ne.
Více mě mrzelo, že napotřetí už Bioshock opustil vody horroru. Hodně specifickou stísněnost a vypsychlost podmořského světa vystřídala rozevlátá oblačná pompéznost (až na dva momenty - 1. moje největší dosavadní herní lekačka 2. vozíček + hlava: BRAVO!). Opěvovaná postava Elizabeth na mě navíc působila, jako kdyby prodělala plastickou chirurgii v nějaké tajné laboratoři Walta Disneyho (možná zvrácený záměr Kena Levina?).
Nakonec je to ale stejně Bioshock a nekompromisně dekadentní umění, takže paráda.

Szczigi - 13.8.2016  (Hodnocení: 100 %)
*Atmosféra:
-prostředí: Nádherně a detailně zpracovaná retro-futuristická architektura města Columbie, která se vznáší nezvykle pro sérii Bioshock vysoko v nebesích. Skvělá atmosféra je docílená především postupnou změnou barevné palety od optimistického až kýčovitého městečka, které se v průběhu děje mění na temné a nijak příjemné město.
-soundtrack: Tempo a styl hudby se přizpůsobuje v jaké situaci se zrovna nacházíte a především optimistická hudba v prvních fázích hry je okouzlující a skvěle tak doplňuje nádherné grafické zpracování hry.
*Hlavní postava/y: Hlavní postavou je soukromý detektiv Booker Dewitt.Ovšem právě vedlejší postavy jako Elizabeth nebo neznámý pár, který si vás najme jsou těmi, kteří se vám vryjí do paměti.
*Příběh: Děj, který se točí kolem hledání ztracené dívky je plný neočekávaných překvapení a po shlédnutí finální, naprosto zlomové a šokující cutscény zůstanete nevěřícně přítisknuti k obrazovce s otevřenou pusou. Příběh neustále ženě hráče kupředu a nedopřeje žádný odpočinek.Zajímavé zakomponování náboženství a fanatismu do příběhu.
*Zpracování: Výborně zpracovaný soubojový systém a pocit ze střelby,Velmi akční pojetí hry, Upgrade jednotlivých schopností, Grafické zpracování ať už samotné hry nebo vysvětlujících "mimivideí"

necisty - 17.4.2020  (Hodnocení: 95 %)
Po trošku slabší dvojce návrat ke kořenům, co se týká dokonalosti děje a propracovanosti prostředí s úplně jiným nádechem utopie. Myslím, že na těchto hrách pracují stejně schopní lidi, jako například na Starcraftu apod., a to se dnes už tolik nevidí. Trošku mě štval malý arsenál, který mohl hrdina nést současně, protože mi přijde blbost ve hře, kde z rukou šlehám blesky, aplikovat nějaký "váhový" limit, dále upgrady postavy pomocí oblečení mi přišly nedořešené a vlastně jsem je skoro od počátku neměnil, ale na celkovém požitku to neubere. Dost to vynahradí společnice Elizabeth, na kterou se rozhodně dívá lépe než na Big Daddyho. SPOIL: Při tom kolečkovém křesle šel fakt mráz po zádech. Vítám i to, že závěr je dost jiný, doslova zastaví dech a nesetkáme se s klišé tohoto žánru, kdy je potřeba porazit nějakého nadupaného bosse. Na což vlastně i sázeli, že budeme čekat. Je to zkrátka téměř perfektní. Další Bioshock prosím :) ...

Screen ze hry BioShock Infinite

Screen ze hry BioShock Infinite

Artwork ke hře BioShock Infinite

Další obrázky hry BioShock Infinite

Trailer

Další videa hry BioShock InfiniteHODNOCENÍ HRY BioShock Infinite PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/BioShock-Infinite-15306/" title="Hodnocení hry BioShock Infinite"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=BioShock+Infinite&amp;platforma=pc" alt="BioShock Infinite" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma