Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


BioShock Infinite

BioShock Infinite

Hodnocení PC 92%
Hodnocení PS3 89%
Hodnocení Xbox 360 88%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry BioShock Infinite
Bioshock: Infinite se odehrává okolo roku 1912, kde jako bývalý agent Booker DeWitt máš za úkol zachránit Elizabeth, která je uvězněna v Columbii, městu v oblacích. Elizabeth disponuje zvláštními schopnostmi stejně jako ty a bude ti dokonalým spoluhráčem. Ve městě zuří občanská válka a tak jsou nepř ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

gucugucu - 10.8.2013  (Hodnocení: 100 %)
+Akce,Herní doba,Elizabeth,Vigory atd.
- žádné
Prostě nejlepší hra co jsem kdy hrál.Pro mě hra roku.

Chrobak - 11.7.2015  (Hodnocení: 90 %)
Nový Bioshock jede v mnoha ohledech v zajetých kolejích. Je to stejně nemotorná střílečka jako dřív, plasmidy byly vystřídány vigory (ve výsledku je to ale to samé), odehrává se v neuvěřitelném a skvěle výtvarně zpracovaném městě (z hlubin vod se dějiště přesunulo do oblak, ale Columbie je stejně blyštivá na povrch a prohnilá uvnitř jako Rapture) a představí vám několik nezapomenutelných postav.
Co se aktérů týče, zůstává první díl nadále nepokořen. Andrew Ryan, Fontaine nebo Sander Cohen svou propracovaností zastiňují charaktery z Infinite. Částečně možná proto, že zhruba v polovině nového Bioshocku jejich vykreslování ustupuje do pozadí kvůli hlavní zápletece, ve které začnou hrát silnou roli jisté paranormality. Vše ale vyplyne do nečekaného a silného finále, takže nakonec proč ne.
Více mě mrzelo, že napotřetí už Bioshock opustil vody horroru. Hodně specifickou stísněnost a vypsychlost podmořského světa vystřídala rozevlátá oblačná pompéznost (až na dva momenty - 1. moje největší dosavadní herní lekačka 2. vozíček + hlava: BRAVO!). Opěvovaná postava Elizabeth na mě navíc působila, jako kdyby prodělala plastickou chirurgii v nějaké tajné laboratoři Walta Disneyho (možná zvrácený záměr Kena Levina?).
Nakonec je to ale stejně Bioshock a nekompromisně dekadentní umění, takže paráda.

Szczigi - 13.8.2016  (Hodnocení: 100 %)
*Atmosféra:
-prostředí: Nádherně a detailně zpracovaná retro-futuristická architektura města Columbie, která se vznáší nezvykle pro sérii Bioshock vysoko v nebesích. Skvělá atmosféra je docílená především postupnou změnou barevné palety od optimistického až kýčovitého městečka, které se v průběhu děje mění na temné a nijak příjemné město.
-soundtrack: Tempo a styl hudby se přizpůsobuje v jaké situaci se zrovna nacházíte a především optimistická hudba v prvních fázích hry je okouzlující a skvěle tak doplňuje nádherné grafické zpracování hry.
*Hlavní postava/y: Hlavní postavou je soukromý detektiv Booker Dewitt.Ovšem právě vedlejší postavy jako Elizabeth nebo neznámý pár, který si vás najme jsou těmi, kteří se vám vryjí do paměti.
*Příběh: Děj, který se točí kolem hledání ztracené dívky je plný neočekávaných překvapení a po shlédnutí finální, naprosto zlomové a šokující cutscény zůstanete nevěřícně přítisknuti k obrazovce s otevřenou pusou. Příběh neustále ženě hráče kupředu a nedopřeje žádný odpočinek.Zajímavé zakomponování náboženství a fanatismu do příběhu.
*Zpracování: Výborně zpracovaný soubojový systém a pocit ze střelby,Velmi akční pojetí hry, Upgrade jednotlivých schopností, Grafické zpracování ať už samotné hry nebo vysvětlujících "mimivideí"

Sweat55 - 5.7.2013  (Hodnocení: 95 %)
Jednoznačně, jedna z nejlepších her roku 2013 :)

depjon - 25.8.2013  (Hodnocení: 90 %)
Bioshock hlavně trumfuje nebeským městem, které je hodně nádherné. Od příběhu přes grafiku až po krásnou Elizabeth. Klobouk dolů.

Lulu257 - 23.1.2021  (Hodnocení: 85 %)
Znovu starý dobrý FPS shooter s rovnakou hrateľnosťou, spôsobom boja a feelingom ako prvé dva diely. Iný je, samozrejme, skvelý prepracovaný príbeh, nádherné mesto a prostredie v oblakoch namiesto pod vodou - v niektorých lokalitách som musela zostať stáť, poobzerať sa dookola a len obdivovať ako krásne ho navrhli.
Postavy a dialógy sú zaujímavé, miestami vtipné a stoja určite za pozornosť, rovnako ako aj hľadanie nahrávok, bez ktorých prídete o podstatnú časť príbehu.

rostas - 11.4.2013  (Hodnocení: 100 %)
WOW! Úžasné a s koncem, který jsem fakt nečekal. Ještě teď mám čelist dole. Určitě 100%


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry BioShock Infinite

Screen ze hry BioShock Infinite

Screen ze hry BioShock Infinite

Galerie obrázků ze hry BioShock Infinite. Všechny screenshoty hry BioShock Infinite naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry BioShock Infinite. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry BioShock Infinite naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY BioShock Infinite PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/BioShock-Infinite-15308/" title="Hodnocení hry BioShock Infinite"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=BioShock+Infinite" alt="BioShock Infinite" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1361


Hra Warthunder zdarma