Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Battlefield 2

Battlefield 2

BF2
Vývojáři EA Digital Illusions CE
VydavatelElectronic Arts
Distributor v ČRELECTRONIC ARTS
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieBattlefield
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť, split-screen (COOP mód)
Datum vydáníČerven, 2005
Prodaných kusůpřes 342 174 na Steam
Doba hraníprůměrně 23,7h (nejčastěji 4h)
Hodnocení hry (51):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PC hry Battlefield 2
Hra, která získala několik ocenění, Battlefield, vtrhla do moderního válčení se svým novým pokračováním Battlefield 2™. Hra přenáší hratelnost a vzrušení ze hry Battlefield 1942™ do moderní éry s vylepšenou týmovou hrou a s těmi technologicky nejvyspělejšími vozidly a zbraněmi, které jsou člověku dostupné.
Ve hře Battlefield 2 si hráč může vybrat, za kterou ze tří silných stran bude hrát: za USA, Čínu nebo za nově vytvořenou Koalici Středního východu. Kromě té nejmodernější výzbroje si hráči také budou moci vyzkoušet více než 30 vozidel, aby uspěli ve velkém válečném konfliktu, kam se v online bitvách může připojit přes 100 skutečných hráčů. Navíc stálý vývoj postav umožňuje hráčům povýšení a dosáhnout tak až hodnosti generála.
Zcela nový herní engine a fyzikální systém vás přenese na moderní bitevní pole tak, jako žádná jiná hra. Nová možnost prostřelit různé věci je závislá na jejich konstrukci a na výkonu zbraně. Aby hráč v boji přežil, musí si uvědomit, jaký je rozdíl mezi krytím a maskováním.
V Battlefield 2 uvidíte úžasné, detailní a zničitelné prostředí, které se rozkládá od městských ulic až po odlehlé lesy. Aby byl zajištěn maximální možný herní zážitek, přizpůsobuje každá mapa v Battlefield 2 své měřítko podle počtu hráčů a automaticky optimalizuje poměr počtu hráčů a počtu vozidel na mapě,.
Vylepšená týmová hra hráčům umožní skočit přímo do první linie bojových jednotek anebo se stát osobou v pozadí, která v novém „Commander módu“ řídí a směruje útoky svých spoluhráčů.
Vojenská výbava ovlivňuje vozidla, která hráč použije. Například lékařská výbava transformuje vozidlo do mobilní nemocnice a výbava speciálních jednotek může skrýt letadlo před nepřátelskými radary. OBSAHUJE DATADISK SPECIAL FORCES !!!

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 21.8.2008  (Hodnocení: 100 %)
Tak tohle je multiplayerový kousek se vším všudy. Jedna z mojich nejoblíbenějších MP FPS , jen mě mrzí že bad company nezamíří i na pc , ale pokud se potvrdí nepotvrzené zprávy o BF 3 na pc tak se máme na co těšit !!!

Bartyx - 28.2.2009  (Hodnocení: 85 %)
Super pařba, která v multiplayeru funguje skvěle.

Mbeast - 7.10.2008  (Hodnocení: 100 %)
Nejlepší multiplayerová FPS.

ActiveWind - 21.5.2009  (Hodnocení: 95 %)
Famózní hra pro válku online. Výborná věc jsou obrovské mapy a výhodou všech battlefieldů že můžete osedlat cokoliv :)

Flynn - 6.10.2008  (Hodnocení: 70 %)
Neviem no, tak nejako ma to nikdy nebralo. A spoločne s politikou EA, keď ste si museli zaplatiť dobre že nie aj za vystrelený náboj, je to tak za 70.

Fandar - 8.1.2010  (Hodnocení: 100 %)
Tato hra si mě získala hned den vydání. Super spolupráce v četách, reálný boj, vozidla a grafika vhodná i do nešpičkových počítačů.

Ledoborec - 23.4.2011  (Hodnocení: 85 %)
Parádní hra která zabaví na dlouho, na tu dobu velmi povedená grafika ale SP kampaň časem omrzí. Hlavně MP exceluje u kterého se očekává největší úspěch prostě akce jak má být. Nejraději sem hrál mapu Strike at Karkand a ten boj o elektrárnu (už nevím přesně název) a ještě to s Wetlands :D Doporučuji.

japol - 23.5.2011  (Hodnocení: 95 %)
Co dodat, lepší už to snad být nemůže. Teda samozřejmě že může, ale této hře nechybí nic co by vadilo.

Hide_cz1 - 21.7.2011  (Hodnocení: 100 %)
Tato hra mě poprvé dostala do Multiplayerového světa hraní a už jsem se z toho kouzla nedokázal podmanit. Hrával jsem ji i tajně po večerech a s kamarádem soupeřil, abych měl co největší hodnost. Moje nejoblíbenější hra vůbec :-)

skyrimfan2 - 28.8.2013  (Hodnocení: 80 %)
Skvělý nápad udělat mutliplayer v podstatě stejný, jako singleplayer, ovšem po chvíli hraní už je to stereotypní a přestane vás to bavit...

Martymus - 26.10.2013  (Hodnocení: 85 %)
V souvislosti s rokem vydání vynikající počin, kterému by ovšem slušel o něco více propracovaný singleplayer, a to i přesto, že se pochopitelně jedná o především multiplayerovou záležitost. Když už něco nabízím, tak by to mělo mít nějakou úrovneň a ta co se zmíněného singleplayeru trochu pokulhává.

Raptor - 22.3.2014  (Hodnocení: 90 %)
Prostě perfektní!

Screen ze hry Battlefield 2

Screen ze hry Battlefield 2

Screen ze hry Battlefield 2

Další obrázky hry Battlefield 2

Battlefield 2 Trailer

Další videa hry Battlefield 2HODNOCENÍ HRY Battlefield 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Battlefield-2-6800/" title="Hodnocení hry Battlefield 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Battlefield+2&amp;platforma=pc" alt="Battlefield 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Line of Sight
Line of Sight
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 972


Hra Warthunder zdarma