Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Wolfenstein: The Old Blood

Wolfenstein: The Old Blood

Hodnocení Xbox One 73%
Hodnocení PC 81%
Hodnocení PS4 85%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční
Popis hry Wolfenstein: The Old Blood
Samostatně spustitelný datadisk pro skvělou střílečku Wolfenstein: The New Order. Dějem i prostředím se vrací na starý dobrý hrad Wolfenstein z prvních dvou dílů. Píše se rok 1946 a nacisté mají vítězství ve 2. světové válce na dosah. Ve snaze naklonit misky vah ve prospěch Spojenců se B. J. Blazk ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

_DAVE_ - 12.5.2019  (Hodnocení: 90 %)
Za mě ještě o kousek lepší než "New Order", méně cut scén, více přímé "old-akce" a mnohem zábavnější lokace - včetně částečného remake "Return to Castle" z roku 2000.

jirkavecko - 21.6.2015  (Hodnocení: 80 %)
zabavná střílečka

necisty - 27.7.2015  (Hodnocení: 90 %)
Znovu jsme se vrátili v čase, přidali jsme pár nových prvků, ale kromě upilované brokovnice a železných trubek, pomocí kterých se dalo zajímavě šplhat, se nedočkáváme ničeho nového. Tvůrci pouze vytvořili nové levely, změnili fonty už vytvořených zbraní a tak je efekt minulosti celkem zanedbaný. Je to tak trochu zklamání, protože zbraně jsou v Return to Castle Wolfenstein lepší, zombíci tady vůbec nejsou strašidelní a děj nijak převratný. Tvůrci to celkem odflákli, rozhodně se to nedá srovnávat s podobnými přídavky jako například ty od Blizzardů. Naštěstí pro ně stavěli už na dost pevně postavené konstrukci z New Orderu a herní doba není úplně nejkratší, tak nechám alespoň 90%.

jin.jim - 16.7.2017  (Hodnocení: 70 %)
Old Blood většinou pokračuje v tom dobrém, co přinesl NO, a pokouší se i o vlastní inovace. Nejvíce tedy v oblasti nepřátel, kdy bojujete proti prototypům nebo "předpotopním" verzím strojů známých z původní hry, ale hlavně proti zombiím (jen byste asi čekali, že nastoupí na scénu o něco dříve než ve 3/4 hry). Prostředí bylo obměněno, některé zbraně zůstávají, jiné jsou nové, postavy jsou až na jednu výjimku zcela nové, ale nezajímavé. Ostatní věci, krom nějakého divného stealth systému (možná, že je chyba na mé straně), zůstává při starém. Hru dohrajete za pár hodin a nezanechá to ve vás ani zdaleka takový dojem jako původní New Order. Ale jako dodatek k původní hře, který Vás zabaví, než vyjde Wolfenstein II: New Colossus, který paroduje sebe sama a který nasytí fanoušky původního Wolfa, poslouží rozhodně dobře.
Doporučením je zahrát si hru před New Order, nejen kvůli zasazení, ale i kvůli tomu, že New Order nasadil vysokou laťku, kterou Old Blood nepřekonává, a mohlo by se tak stát, že Old Blood vypnete, neboť Vás možná nebude bavit tolik jako původní hra.

Chrobak - 21.8.2017  (Hodnocení: 80 %)
Poměrně sympatický mini prequel k New Order, který nešetří odkazy na starší Return To Castle Wolfenstein. Old Blood nabízí oproti svému vetšímu bráškovi lépe zvládnuté stealth pasáže a zběsilejší akci. Škoda velmi krátké hrací doby.

Mustaffa - 16.8.2016  (Hodnocení: 65 %)
Po dohrání se dostaví více či méně zklamání. Na samostatně spustitelný datadisk se to v dnešní době jedná o velmi slušnou porci zábavy, bohužel oproti New Order je to velmi slabý přídavek, který budí tak trochu zbytečným dojmem.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Wolfenstein: The Old Blood

Screen ze hry Wolfenstein: The Old Blood

Screen ze hry Wolfenstein: The Old Blood

Galerie obrázků ze hry Wolfenstein: The Old Blood. Všechny screenshoty hry Wolfenstein: The Old Blood naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Gameplay

Video ze hry Wolfenstein: The Old Blood. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Wolfenstein: The Old Blood naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Wolfenstein: The Old Blood PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Wolfenstein-The-Old-Blood-40579/" title="Hodnocení hry Wolfenstein: The Old Blood"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Wolfenstein%3A+The+Old+Blood" alt="Wolfenstein: The Old Blood" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8537


Hra Warthunder zdarma