Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Uncharted 3: Drake´s Deception

Uncharted 3: Drake´s Deception

Hodnocení PS3 95%
Hodnocení PS4 85%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry Uncharted 3: Drake´s Deception
Nathan Drake se ve hře pro systém PlayStation 3 vydává na výpravu za slavnou Atlantis of the Sands (Písečnou Atlantidou). Ve svém třetím dobrodružství se vydává z ledových plání a ze skalnatých pohoří Tibetu do sluncem rozžhavené arabské pouště, kde bude hledat dávno ztracené město. Na cestě za dob ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 7.3.2013  (Hodnocení: 95 %)
Říkal si někdo, že třetí Uncharted nemůže přijít s něčím lepším, než druhý díl série? Ano i ne. Uncharted 3 minimálně staví laťku na úrovni Uncharted 2, ale v lecčems je U3 jiné i lepší. Tahle série prostě jde s každým dílem nahoru. I když třetí pokračování uběhne trochu rychleji, než minulé, znovu se pouští do něčeho, co jsme minule nezažili. Nathan Drake hláškuje ještě lépe, Sullyho je ještě více, a pokud se někdo bál o sílu zápletky, tak nemusí. Hra staví hodně na Lawrenci z Arábie a stojí to za to. Nejen díky skvělé grafice, hratelnosti a zábavě. A musím říct, chci další díl. Spousta her je stále stejná a po trilogii vyčerpaná. Uncharted není ten případ. Vypněte smysl pro realitu (skákání je víceméně nereálné) a bavte za nejlepší honbou pokladů v herním světě.

TomHardy - 4.11.2011  (Hodnocení: 100 %)
Absolutní bomba! Podrobná recenze zde. + Soutěž o samotnou hru!

Sweat55 - 1.7.2013  (Hodnocení: 100 %)
Nejlepší, poslední díl trilogie který tu ještě nebyl.

depjon - 25.8.2013  (Hodnocení: 100 %)
Krása tečka.

Rific - 20.12.2014  (Hodnocení: 100 %)
Celá ta série je snad neporazitelná :)

sarfian - 7.3.2017  (Hodnocení: 90 %)
70

2017

Chrobak - 14.7.2017  (Hodnocení: 80 %)
V první polovině je tentokrát Uncharted méně akční, více o příběhu (který se odehrává v mnohem osobnější rovině), více se řeší hádanky, jejichž obtížnost se zvedla z hodnoty "žádná" na hodnotu "nízká". A já si říkal, že hraju zatím nejlepší díl série. Bohužel v druhé polovině se vynořuje stará bolístka Nathana Drakea a potenciálně zajímavé lokace jsou využity k monotónnímu mlýnku na maso směšně rojících se nepřátel. Ztracená písečná Atlantida? Neřeš a rozstřílej to tu na sra*ky!


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Uncharted 3: Drake´s Deception

Artwork ke hře Uncharted 3: Drake´s Deception

Artwork ke hře Uncharted 3: Drake´s Deception

Galerie obrázků ze hry Uncharted 3: Drake´s Deception. Všechny screenshoty hry Uncharted 3: Drake´s Deception naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video z hraní

Video ze hry Uncharted 3: Drake´s Deception. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Uncharted 3: Drake´s Deception naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Uncharted 3: Drake´s Deception PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Uncharted-3-Drakes-Deception-46032/" title="Hodnocení hry Uncharted 3: Drake´s Deception"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Uncharted+3%3A+Drake%B4s+Deception" alt="Uncharted 3: Drake´s Deception" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Line of Sight
Line of Sight
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 974


Hra Warthunder zdarma