Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory


Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory

Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory

Hodnocení PC 85%
Hodnocení PS2 90%
Hodnocení Xbox 360 -
Hodnocení Xbox -
Hodnocení GameCube 80%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory
Píše se rok 2008. Výpadky proudu ve městech, sabotáže burzovních a bankovních systémů, nabourávání do obranných systémů státu - to vše jsou projevy informační války. Aby bylo možné těmto útokům předcházet, musí agenti tajných služeb proniknout hluboko do teroristických sítí a sbírat cenné informace, ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 2.9.2008  (Hodnocení: 90 %)
Pro mě bezpochyby nejlepší stealth akce na PC. Sam Fisher se po prvních dvou dílech dost přiučil, bere si to nejlepší a přidává navrch další. Zejména hodnocení misí a možnost provést je několika způsoby, které se na konci obodují. Skvělá hudba a dabing, v čele s Michaelem Ironsidem, potvrzuje áčkovost třetího dílu Splinter cellu. Dále do arzenálu Sam získal konečně nůž, tudíž může být ve hráčových rukách daleko větší zabiják. Hra se nevyhnula ani product placementu na Axe a Airwaves, takže nejen trojoko dělá Sama Fishera:D Co mi celkově vadilo bylo otevírání zámků, pokud jste nevěděli kombinaci a starforce ochrana jako bonus. Pokračování už se mi moc scénáristicky nezamlouvá:/

ActiveWind - 22.5.2009  (Hodnocení: 70 %)
poměrně zdařilé zakončení trilogie Splinter Cell

jamesmaster - 7.9.2008  (Hodnocení: 70 %)
Zastřílet si,pozabíjet a je mi fain :D

Chrobak - 14.4.2011  (Hodnocení: 90 %)
Oproti Pandoře najdeme v Chaos Theory mnohem více novinek. Sam Fisher je nebezpečnější, než kdy dříve a navíc si může občas i vybrat, kudy jeho nebezpečná cesta povede.

Webb - 21.7.2012  (Hodnocení: 70 %)
Je to lepší pokračování než předchozí druhý díl Pandora Tomorrow, ale že bych z toho byl vyloženě nadšený, to se říct nedá. Každý Splinter Cell trpí nemožností pohybovat se v prostoru mnoha způsoby, přičemž různé tyče, bedny, římsy atp. mají na to potenciál veliký. Snad to vývojáři ještě vylepší.

JackBurda - 7.10.2014  (Hodnocení: 90 %)
Vyladěné, akčnější a pár nových postupů a vychytávek, tak to má být.

Rific - 23.8.2015  (Hodnocení: 80 %)
Stealth akce miluju a tahle patří rozhodně mezi nejlepší. Jako zastánce MGS jsem se tomuhle dlouho vyhýbal, ale zbytečně a chystám se dohrát další díly až do toho nejnovějšího :). 80% za to, že jsou zde na každou misi ty stejné zbraně a chvaty jsou též nerůznorodé.

Szczigi - 8.8.2016  (Hodnocení: 100 %)
*Atmosféra:
-prostředí: Tmavé zákoutí a všudypřítomné příšeří je nejen Dspojencem,ale také vytváří napjatou a hutnou atmosféru. Samotná atmosféra vybízí k co možno nejtiššímu pohybu a vyvarování se tak prozrazení.
-soundtrack: Tento druh hry nevyžaduje nijak propracovaný soundtrack, poněvadž někdy i pouhé ticho a občasné vzdálené kroky hlídek navodí lepší atmosféru než sebelepší hudební doprovod.
*Hlavní postava/y: Ikdyž Samovi Fisherovi není takřka do tváře a cutscen je pomálu, jeho barva hlasu (nezapomenutelný hlas Michaela Ironsida) odhalí jeho sympatickou stránku a celkové charisma.
*Příběh: V porovnání s některými AAA hrami se vlastně jedná o nijak originální až primitivní příběh a vlastně stojí v pozadí, poněvadž hlavní gro je samotná hratelnost. Ať už jako tajnému agentovi NSA nebo profesionálnímu zabijákovi může být "takřka jedno" jestli zachraňuje svět nebo krade seznam tajných přísad do zmrzliny, úkol je úkol.Ovšem zpracování jednotlivých úkolů a úrovni je výborné.
*Zpracování: výborný dabing, grafické zpracování prostředí, všemožné hi-tech pomůcky, celkově vynikající zpracovaný stealth.Pravděpodobně poslední díl splinter cell, který se nesnaží zavděčit každému hráči a pevně se drží "čisté" stealth akce.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Obal hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory

Artwork ke hře Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory

Artwork ke hře Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory

Galerie obrázků ze hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory. Všechny screenshoty hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory™ Trailer

Video ze hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Tom-Clancys-Splinter-Cell-Chaos-Theory-3252/" title="Hodnocení hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Tom+Clancy%B4s+Splinter+Cell+Chaos+Theory" alt="Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8256


Hra Warthunder zdarma