Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two

Hodnocení PC 86%
Hodnocení Xbox 360 100%
Hodnocení PS3 80%
Hodnocení PS4 68%
Hodnocení Xbox One -
Hodnocení iOS -
Hodnocení Android -
Typ hrySamostatná hra
Žánradventura
Popis hry The Walking Dead: Season Two
The Walking Dead: Season Two pokračuje příběh Clementine, mladé dívky, která osiřela uprostřed apokalypsy. Zanechána, aby se naučila přežít a postarat se sama o sebe. Od událostí v první sezóně uplynulo mnoho měsíců a Clementine hledá bezpečné místo. Ale co zmůže obyčejné děvče, aby zůstalo na ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 11.1.2016  (Hodnocení: 85 %)
Druhou sezónu hodnotím stejně jako tu první. Z prvu jsem se obával, že půjde o nastavenou kaši, ale Clementine jako hlavní postava funguje též skvěle a celá hra je skoro takovým odkazem toho, co vás Lee naučil.
Stejně jako v první sezóně je možnost volby čistě pro morální pocit, Telltale hru vede až do konce tam kam chce, teprve až ho dosáhnete budete mít možnost se doopravdy rozhodnout a ovlivnit hru. Jsem zvědav, jestli se to projeví v případném pokračování.
Interface a ovládání už se o dost zlepšilo, nicméně berličky typu zombie podle potřeby tu stále jsou a postavy občas mnoho inteligence taky nemají, když je třeba je zabít. Po roce od zamoření světa zombíkama jsou tu stále takový, co se chovaj, jako by je viděli poprvý :)
Co se týká atmošky, příběhu a postav, funguje to i teď na jedničku a řekl bych, že volby jsou ještě těžší, než byly dříve. Po první sezóně je i druhá povinností.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry The Walking Dead: Season Two

Screen ze hry The Walking Dead: Season Two

Screen ze hry The Walking Dead: Season Two

Galerie obrázků ze hry The Walking Dead: Season Two. Všechny screenshoty hry The Walking Dead: Season Two naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Season Finale Launch Trailer

Video ze hry The Walking Dead: Season Two. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry The Walking Dead: Season Two naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY The Walking Dead: Season Two PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/The-Walking-Dead-Season-Two-22182/" title="Hodnocení hry The Walking Dead: Season Two"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Walking+Dead%3A+Season+Two" alt="The Walking Dead: Season Two" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8205


Hra Warthunder zdarma