Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Walking Dead

The Walking Dead

Hodnocení Xbox 360 96%
Hodnocení PC 88%
Hodnocení PS3 77%
Hodnocení PS Vita 50%
Hodnocení iOS -
Hodnocení Android 65%
Typ hrySamostatná hra
Žánradventura
Popis hry The Walking Dead
Hra založena na úspěšném komiksu a televizním seriálu The Walking Dead. Jde o dobrodružnou hru, která se zaměří na úplně jiné postavy, než komiks a televizní seriál. Hlavní postavou je vězeň Lee Everett, jenž během úniku před zombíky z Atlanty narazí na mladou dívku jménem Clementine. (Přidal: sirPetanek)
http://www.zing.cz/hry/3227/the-walking-dead-the-game

  • Komentáře

Fluke - 11.1.2016  (Hodnocení: 85 %)
Hra, kterou začalo Telltale studio novou dobu a odprostila se od původních adventurních technik (viz Back to the Future, Monkey Island). Rozhodně to byl pro tuto hru skvělý krok, protože si nedovedu představit, že bychom v takovém světě řešili náročné puzzly.
Co se týče příběhu, atmosféry, rozhodování a postav, tak naprostá pecka. Koho prostě nedojme konec malé Clementine a Leeho na cestě za vysněným bezpečím, tak musí být velký cynik. Hra vás navíc staví dost často před hotovou věc, vyber si a žij s následky, máš na to chvíli, nebo nedělej nic, ale počítej s tím, co se může stát.
Samozřejmě nic není dokonalé a Telltalu též občas hapruje scénář, tu a tam se objeví totálně nelogické chování, zombík podle potřeby, prostě si vás vedou příběhem, tak jak chtějí pod iluzí, že máte nějakou možnost volby. Volbu máte, ale následky rozhodli tvůrci. Žádný Mass Effect rozhodování. Nicméně i to je odraz reality, rozhodnout se můžeme dobře a nakonec to dopadne špatně.
Hra je občas gore a interface taky není nejlepší, ale rozhodně jde o hru, kterou byste neměli minout.

Psycho - 25.9.2013  (Hodnocení: 100 %)
Tohle je vážně úžasná hra. Velmi promyšlená a ani grafika není zlá. Nevýhody jsou asi jen že pohled je ve třetí osobě, ale to tam ani moc nevnímáte. A další záporný bod je ten že si tam ani moc nepoběháte. Asi 70% zažijete v animacích kdy můžete pouze vybírat svou odpověď. Je to prostě úžasné.

sirPetanek - 16.4.2013  (Hodnocení: 100 %)
Jednoduše, nejlepší hra co jsem měl tu čest si zahrát.Mistrovské dílo.

davidop - 30.12.2013  (Hodnocení: 100 %)
paráda

nikar - 8.4.2016  (Hodnocení: 100 %)
100% si tahle hra 100% zaručí.
Hra má velmi emotivní příběh.
Mnoho lidí přivede k slzám.

Chrobak - 22.7.2016  (Hodnocení: 75 %)
Walking Dead má slušný příběh se zajímavě zpracovanými postavami. Bohužel není v podstatě co hrát, většinu času pouze sledujete dění, proklikáváte se otravnými quick-time eventy a občas učiníte rozhodnutí, která rádoby něco ovlivní. Označovat takový přístup za budoucnost adventur je urážkou žánru. 5 procent nahoru za povedený závěr.

jin.jim - 2.9.2017  (Hodnocení: 95 %)
Výborná epizodická adventura se špičkovým příběhem, která v tehdejším herním světě způsobila slušný rozruch svou kvalitou. To byly ještě doby, kdy TT Games šlo o kvalitu, nikoli o kvantitu.

StyfyCz - 27.4.2014  (Hodnocení: 100 %)
Skvělé na ps3 i na pc Koupit ihned doporučuju ihned!

sarfian - 2.3.2018  (Hodnocení: 90 %)
91

2018(5)


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry The Walking Dead

Screen ze hry The Walking Dead

Screen ze hry The Walking Dead

Galerie obrázků ze hry The Walking Dead. Všechny screenshoty hry The Walking Dead naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry The Walking Dead. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry The Walking Dead naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY The Walking Dead PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/The-Walking-Dead-17828/" title="Hodnocení hry The Walking Dead"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Walking+Dead" alt="The Walking Dead" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8251


Hra Warthunder zdarma