Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Sims 3

Hodnocení PC 81%
Hodnocení PS3 80%
Hodnocení Xbox 360 75%
Hodnocení Wii 25%
Hodnocení 3DS 50%
Hodnocení Nintendo DS 75%
Hodnocení MacOS -
Hodnocení Android 30%
Hodnocení iOS 30%
Hodnocení WP -
Typ hrySamostatná hra
Žánrsimulátory
Popis hry The Sims 3
Objevte nové možnosti vašich Simíků. Nové otevřené prostředí dovolí vašim Simíkům svobodně se potulovat po okolí a navštívit jejich milované bytosti, přátele či nepřátele. Tím, že budete objevovat domovy ostatních Simíků, cestovat do nových lokalit, např. k radnici nebo do místního parku, vytvoříte ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

baca12 - 11.5.2010  (Hodnocení: 95 %)
No tak třetí díl už vám dovolí téměř vše. Od obyčejného podnikání až po luxusní dovolené a rabování hrobů...Téměř neustálý přísun nového a nového nábytku a doplňků. Už vyšší hratelnost, ale déle jak pár hodin mě hra nebavila.

Setler - 1.7.2010  (Hodnocení: 30 %)
Tuhle hru sem moc chtěl protože první dva díly sem měl strašně moc rád. Bohužel to ale skončilo sklamáním,nevím proč,ale z ňákýho důvodu sem se vrátil zase zpátky k druhýmu dílu.

kopiha - 24.7.2010  (Hodnocení: 85 %)
je to supr hra aleabych celý den seděl u kompu a staral se o virtualní rodinu to b mě asi nebavilo

Elyon - 18.1.2011  (Hodnocení: 95 %)
Moc fajn hra, mám raději The Sims 3, protože dvojka byla docela o ničem, jen jeden dům a žádné možnosti cestovat například po takovém Krasohlídkově. V Sunset Valley je to stokrát lepší. Také mě příjemě překvapila kreativita, opravdu si zde můžete upravit cokoliv. Už se těším, až si koupím nějaké datadisky, třeba Cestovní horečku nebo letos na jaře vydaný Středověk.

Hide_cz1 - 30.12.2011  (Hodnocení: 90 %)
Velmi vyspělá hra, dovoluje vám podniknout téměř vše, co se zrdoí ve vaší hluboké fantazii.

emoil - 14.8.2013  (Hodnocení: 75 %)
Celkem slušné vylepšení 2. Více možností vzhledem k cestování po městě (nezabírá tolik času načítáním!), návrh nábytku apod. Zklamáním však pro mě byla stránka grafická, vše vypadá moc "namalovaně"... Jinak osobně mě hra zabavila na pár dnů, poté mi to přišlo příliš " na jedno brdo".

Zewotanus - 30.1.2014  (Hodnocení: 90 %)
Skvělá simulace života, kde už chybí jen jediná věc, přechod na MMO a skutečnou interakci s dalšími hráči po celém světě, kteří by se mohli stěhovat do různých měst a skutečně reagovat na komunikaci s jiným hráčem, celé seznamování a zakládání rodiny by pak dostalo úplně jiný rozměr, než při interakci s umělou inteligencí.

Raptor - 23.4.2014  (Hodnocení: 85 %)
Jednoznačně nejlepší díl. Volnost je zde perfektním novým prvkem. Jen mě mrzí, že v základní nevylepšené verzi je tak málo nábytku. Tato hra vás doslova nutí pořídit si i další rozšíření. Moje hraní ukončilo pouze nepříjemný bug, kdy mi vypadla textura (znevidelnil se) simíka. Ale asi se ke hraní někdy vrátím.

mattesak - 1.10.2014  (Hodnocení: 90 %)
Hodnotím se všemi datadisky a přídavky. Po čase hraní zjistíte, že děláte ve finále vlastně pořád to samé. Omrzí. Ale stavba domů a jejich následné vybavování je zábava na dlouhou dobu :)


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře The Sims 3

Artwork ke hře The Sims 3

Artwork ke hře The Sims 3

Galerie obrázků ze hry The Sims 3. Všechny screenshoty hry The Sims 3 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry The Sims 3. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry The Sims 3 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY The Sims 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/The-Sims-3-14653/" title="Hodnocení hry The Sims 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Sims+3" alt="The Sims 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8413


Hra Warthunder zdarma