Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Sims 3

Vývojáři Maxis
VydavatelEA
Distributor v ČRElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníČerven, 2009
Prodaných kusůpřes 1 572 888 na Steam
Doba hraníprůměrně 63,8h (nejčastěji 17,5h)
Hodnocení hry (56):
81%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry The Sims 3
Objevte nové možnosti vašich Simíků. Nové otevřené prostředí dovolí vašim Simíkům svobodně se potulovat po okolí a navštívit jejich milované bytosti, přátele či nepřátele. Tím, že budete objevovat domovy ostatních Simíků, cestovat do nových lokalit, např. k radnici nebo do místního parku, vytvoříte zcela nový životní styl vašich Simíků. Zábavu v novém světě Sims ještě rozproudí výpravy vašich Simíků do centra města, na oběd, pozorování sousedů nebo třeba nečekané setkání s šéfem zrovna v době, kdy se jim to moc nehodí.
Vytvořte si Simíka podle svých představ:
Vzhled samotných Simíků teď bude už kompletně ve vašich rukách. Pomocí jednoduché aplikace budete mít jedinečnou možnost vytvořit si Simíka naprosto podle vašich představ – bude vypadat jako vy nebo teba nějaká filmová star? Kromě postavy – bude hubený či extrémně svalnatý – si můžete doladit i jednotlivé rysy jejich obličeje, upravit sestřih vlasů a vybrat odstín barvy pleti; vše z nepřeberného výběru možností.
Simík je osobnost:
Pomocí inovačního a autorizovaného systému reálné osobnosti můžete pracovat i s charakterem Simíků. Tím zformujete jejich chování a působeni na ostatní Simíky a jejich okolí. A možnosti jsou opět nepřeberné. Vytvoříte opravdu vlezlou matku postiženou kleptomanií, která si libuje v tom strkat nos do cizích záležitostí? Nebo zbrklého rockera, jehož přirozená neurvalost a dětinská povaha mu brání v úspěšné schůzce s vyvolenou slečnou? Ve hře Sims 3 jdou Simíci za hranice svých každodenních potřeb a tím se stávají s... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

baca12 - 11.5.2010  (Hodnocení: 95 %)
No tak třetí díl už vám dovolí téměř vše. Od obyčejného podnikání až po luxusní dovolené a rabování hrobů...Téměř neustálý přísun nového a nového nábytku a doplňků. Už vyšší hratelnost, ale déle jak pár hodin mě hra nebavila.

Setler - 1.7.2010  (Hodnocení: 30 %)
Tuhle hru sem moc chtěl protože první dva díly sem měl strašně moc rád. Bohužel to ale skončilo sklamáním,nevím proč,ale z ňákýho důvodu sem se vrátil zase zpátky k druhýmu dílu.

kopiha - 24.7.2010  (Hodnocení: 85 %)
je to supr hra aleabych celý den seděl u kompu a staral se o virtualní rodinu to b mě asi nebavilo

Elyon - 18.1.2011  (Hodnocení: 95 %)
Moc fajn hra, mám raději The Sims 3, protože dvojka byla docela o ničem, jen jeden dům a žádné možnosti cestovat například po takovém Krasohlídkově. V Sunset Valley je to stokrát lepší. Také mě příjemě překvapila kreativita, opravdu si zde můžete upravit cokoliv. Už se těším, až si koupím nějaké datadisky, třeba Cestovní horečku nebo letos na jaře vydaný Středověk.

Hide_cz1 - 30.12.2011  (Hodnocení: 90 %)
Velmi vyspělá hra, dovoluje vám podniknout téměř vše, co se zrdoí ve vaší hluboké fantazii.

emoil - 14.8.2013  (Hodnocení: 75 %)
Celkem slušné vylepšení 2. Více možností vzhledem k cestování po městě (nezabírá tolik času načítáním!), návrh nábytku apod. Zklamáním však pro mě byla stránka grafická, vše vypadá moc "namalovaně"... Jinak osobně mě hra zabavila na pár dnů, poté mi to přišlo příliš " na jedno brdo".

Zewotanus - 30.1.2014  (Hodnocení: 90 %)
Skvělá simulace života, kde už chybí jen jediná věc, přechod na MMO a skutečnou interakci s dalšími hráči po celém světě, kteří by se mohli stěhovat do různých měst a skutečně reagovat na komunikaci s jiným hráčem, celé seznamování a zakládání rodiny by pak dostalo úplně jiný rozměr, než při interakci s umělou inteligencí.

Raptor - 23.4.2014  (Hodnocení: 85 %)
Jednoznačně nejlepší díl. Volnost je zde perfektním novým prvkem. Jen mě mrzí, že v základní nevylepšené verzi je tak málo nábytku. Tato hra vás doslova nutí pořídit si i další rozšíření. Moje hraní ukončilo pouze nepříjemný bug, kdy mi vypadla textura (znevidelnil se) simíka. Ale asi se ke hraní někdy vrátím.

mattesak - 1.10.2014  (Hodnocení: 90 %)
Hodnotím se všemi datadisky a přídavky. Po čase hraní zjistíte, že děláte ve finále vlastně pořád to samé. Omrzí. Ale stavba domů a jejich následné vybavování je zábava na dlouhou dobu :)

Screen ze hry The Sims 3

Screen ze hry The Sims 3

Screen ze hry The Sims 3

Další obrázky hry The Sims 3

Trailer

Další videa hry The Sims 3HODNOCENÍ HRY The Sims 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/The-Sims-3-14653/" title="Hodnocení hry The Sims 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Sims+3&amp;platforma=pc" alt="The Sims 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 867


Hra Warthunder zdarma