Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Hodnocení PC 86%
Hodnocení PS4 -
Hodnocení Xbox One -
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry Star Wars Jedi: Fallen Order
Autoři série Titanfall z Respawn Entertainment představují novou akční adventuru, která nabídne originální příběh ze světa Star Wars. Děj se bude otočit okolo padawana, který přežil tragické události z filmové epizody III a uskutečnění příkazu 66. Půjde o hru pro jednoho hráče. (Přidal: jin.jim)
Xzone.cz

  • Komentáře

Fluke - 30.3.2020  (Hodnocení: 90 %)
Star Wars Episode 3/4: uncharted dark soul tomb jedi raider - the Game.

Takhle by se ve zkratce dala nazvat nová hra ze světa Star Wars :) a i přesto, že studio Respawn kopírovalo, kde se dalo, tak kopírovalo dobře a kvalitně, a díky tomu máme po dlouhé době opět skvělou Star Wars hru a vlastně i omluvu za tehdy zrušené Star Wars 1313.

Dokážu si představit, že něco takového tehdy chtěl LucasArts stvořit, a jsem rád, že jsem se toho vůbec pod taktovkou EA dočkali. Ne nadarmo si hra drží na Metacritic skóre 88.
Co velmi potěší, že hra využívá herce nejen na hlasy, ale používá i jejich tváře a poznáte i známé herce ;) a také, kdo shlédnul sérii Clone Wars, tak pozná mnoho narážek a postav.

Co hře vytknout, krom toho, že kopíruje? Možná přímočarý příběh, možná žádné DLC? Těžko říci, kritizuje se to opravdu těžce. Možná vás naštve umírání ala Dark souls, ale to je prostě fíčura, ne chyba.
Nicméně, jedna chybka tu je, sic přes skvělé ovládání, není mapování úplně dobře udělané a klávesy si musíte přenastavit, aby šlo používat sílu a uhýby prakticky.
Já jsem prostě šťastnej, že jsme se konečně dočkali zase singleplayeru ve Star Wars, a navíc neuráží dějem nové trilogie, a využívá maximum volného prostoru (i Rogue One) mezi 3. a 4. epizodou.

Chrobak - 15.12.2019  (Hodnocení: 90 %)
Respawn vzali Sekiro, Darks Souls, Prince z Persie a tento mix hodili do světa Star Wars. Zvládli to na jedničku a u mě jen o chlup nemají na triku nejlepší hru ze světa Hvězdných válek. Knights of the Old Republic byla přeci jen o fous výjimečnější hra; hlavně z hlediska příběhu.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Galerie obrázků ze hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Všechny screenshoty hry Star Wars Jedi: Fallen Order naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

STAR WARS Jedi: Fallen Order 1

Video ze hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Star Wars Jedi: Fallen Order naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Star Wars Jedi: Fallen Order PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Star-Wars-Jedi-Fallen-Order-51385/" title="Hodnocení hry Star Wars Jedi: Fallen Order"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Wars+Jedi%3A+Fallen+Order" alt="Star Wars Jedi: Fallen Order" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8537


Hra Warthunder zdarma