Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Resident Evil 7 biohazard

Resident Evil 7 biohazard

Hodnocení PC 82%
Hodnocení PS4 98%
Hodnocení Xbox One -
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry Resident Evil 7 biohazard
Sedmý Resident Evil se vrací ke svým hororovým počátkům a hodlá do žánru vnést čerstvý závan strašidelného teroru. Hra se bude odehrávat po událostech šestého dílu na venkovské americké farmě v Luisianě, kde budete prozkoumávat tajemství a hrůzy rozlehlého panství. STRAŠIDELNÝ DŮM Hra se odehráv ... (Zobrazit celý text)

Pridat.eu Sdílet
Resident Evil fanstránka
  • Komentáře

jin.jim - 13.6.2017  (Hodnocení: 90 %)
Vývojáři slibovali návrat ke kořenům. Dodrželi to?

Hned z kraje je nutné říct, že RE7 se od předchozích dílů značně liší, ať už tím, že hrajete za zcela obyčejného chlapíka Ethana, který přijel do starého penzionu hledat Miu, nebo ještě viditelnější změnou v pohledu, který je nyní z první osoby. Nutno podotknout, že to hře sedlo daleko lépe a pomohlo dotvořit atmosféru.

Atmosféra v sedmém Residentovi je hutná, že by se dala krájet. Zvláště zpočátku hry, kdy nemáte na svou obranu nic jiného než nožík a pár nábojů do pistole. Bohužel s přibývajícími náboji a nepřáteli hororová atmosféra ustupuje, nicméně ani zdaleka nemizí, jen se přesouvá na druhou kolej.
Ale takových momentů se zde nachází opravdu málo.

Prostředí domu a jeho okolí, a pak ještě dalších dvou prostředí, která nebudu spoilerovat, jsou opravdu výborně navržena. Dům působí tísnivě, chcete co nejrychleji najít Miu a vypadnout odtamtud. A k tomu ještě ti magoři od Bakerů, kteří se Vás snaží chytit a zabít.

Z rodiny Bakerů bych vypíchnul Jacka, který svůj potenciál naplnil naplno, jeho žena o něco méně, ale přesto také docela dobře, ale Lucas mohl být využit daleko lépe.

Ve hře také nacházíte kazety, které Vám doplní chybějící střípky ať už o členech rodiny, Mie nebo ostatních lidech majících cokoli společného s tím, co se zde stalo.

Je hodně lákavé zkoumat, co se stalo a Resi 7 si připravil opravdu hodně dobrých zvratů, které mě velice překvapily. Zhruba ve 3/4 hry také dostanete možnost volby, která změní vývoj zbytku hry a úplný konec hry.

Nečekejte zde žádné zombie, ani žádná známá monstra z RE universa, RE7 si jde svou cestou i v tomto ohledu. Monster je zde méně než v jiných dílech, zato jsou však vytvořeny o to s lepším citem a některé dokážou nahnat strach či Vás alespoň donutit k ústupu. Ne vždy se totiž taktika střílet všechno, co se hýbe, vyplatí.

Ano, RE7 je opět starý dobrý survival horor, tak, jak tvůrci slibovali. Chybí zde sice ikonická monstra nebo zombie, které byly typické pro první díly, ale to vůbec nevadí. Návrat se koná právě v tolik žádané tísnivé hororové a výborné atmosféře, pocitu nebezpečí, málu nábojů a lékarniček, několika hádánkách, prozkoumávání a hodně dobrém příběhu.

Grafika je krásná, Capcom se nebojí zobrazit brutalitu, což hře svědčí. Uříznutá ruka? Propíchnutá ruka? Hrabání se v hrdle mrtvoly? To všechno Vás tu čeká a doplňuje to již takhle výbornou atmosféru.
To vše podtrhuje naprosto excelentní soundtrack a ozvučení, které se povedlo na jedničku.

Pokud bych to měl shrnout, RE7 je tolik očekávaný survival horor, po kterém fanoušci volali. Někomu se nebude líbit, protože se v mnohém zcela odlišuje, ba možná ho odsoudí jako klon Outlast, někomu se zalíbí, už i proto, že opravdu připomíná první díly, a také proto, že se autoři nebáli experimentovat a vkročit zase do nových vod. A to úspěšně!


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Resident Evil 7 biohazard

Screen ze hry Resident Evil 7 biohazard

Screen ze hry Resident Evil 7 biohazard

Galerie obrázků ze hry Resident Evil 7 biohazard. Všechny screenshoty hry Resident Evil 7 biohazard naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Resident Evil 7 biohazard. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Resident Evil 7 biohazard naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Resident Evil 7 biohazard PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Resident-Evil-7-biohazard-43898/" title="Hodnocení hry Resident Evil 7 biohazard"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Resident+Evil+7+biohazard" alt="Resident Evil 7 biohazard" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

50 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

13 %

Celkem hlasů: 6738


Hra Warthunder zdarma