Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Need for Speed: High Stakes

Need for Speed: High Stakes

Hodnocení PC 79%
Hodnocení PSX 85%
Žánrzávodní
Popis hry Need for Speed: High Stakes
Díl z roku 1999 měl tři různé názvy. High Stakes se jmenoval v Evropě (kromě Německa) a Brazílii, Road Challenge byl název pro Severní Ameriku a Brennender Asphalt byl název pro Německo. Byla kritizována za to, že většinu tratí převzala z předchozího dílu. Bylo k dispozici 18 vozů, které jste mohli ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Bartyx - 3.3.2009  (Hodnocení: 85 %)
Plnej počet si nezaslouží, ale Hight Stakes byl z těch nejlepších.

Fluke - 25.8.2008  (Hodnocení: 95 %)
Nebudu kazit partu, tohle jsou nejlepší Need for speed, a hlavně jsou to Need for speed, jak jsme je znali. Škoda jen dnes už zastaralé grafiky, zasloužila by si remake:) (osobně mám totiž názor, že grafika vzhledově nestárne od roku 2004).
Taky by se mělo zmínit, že EA NFS4 těsně před vydáním přejmenovali z High stakes na Road Challenge, minimálně v Evropě, avšak do hry už to nezakomponovali:) Samozřejmě o realistickém řízení se tolik mluvit nedá, ale aspoň to není taková arkáda, která začala nepovedeným šestým dílem (Hot Pursuit II). Dnes si nějak vývojáři a recenzenti zvykli označovat hry, ve které není normální model řízení arkádou. Osobně stále doufám, že nám EA vrátí NFS se spoustou nastavitelných a různorodých okruhů, se spoustou sportovních vozů, závodní kariérou, a policejními honičkami jak mají být. Není o nic krásnější než připravovat roadblock a ježky za deštivé noci;)

Sunik - 23.1.2011  (Hodnocení: 80 %)
První díl série, kterou jsem hrál na volantu. Pěkná hratelnost, grafika apod. této hře vyslouží 80%.

Chrobak - 22.3.2011  (Hodnocení: 90 %)
Dokonalý kompromis mezi arkádou a realismem, skvělá kariéra, zábavné honičky s policií, split-screen... Moje nejoblíbenější Need for Speed.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Need for Speed: High Stakes

Screen ze hry Need for Speed: High Stakes

Screen ze hry Need for Speed: High Stakes

Galerie obrázků ze hry Need for Speed: High Stakes. Všechny screenshoty hry Need for Speed: High Stakes naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Need for Speed: High Stakes. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Need for Speed: High Stakes naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Need for Speed: High Stakes PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Need-for-Speed-High-Stakes-4311/" title="Hodnocení hry Need for Speed: High Stakes"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Need+for+Speed%3A+High+Stakes" alt="Need for Speed: High Stakes" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 867


Hra Warthunder zdarma