Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Metro 2033 Redux

Metro 2033 Redux

Hodnocení Xbox One 90%
Hodnocení PC 84%
Hodnocení PS4 -
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Metro 2033 Redux
Metro 2033 Redux je definitivní předělávkou kultovní klasiky Metro 2033 postavenou na nejnovější a nejlepší verzi 4A Engine pro hardware příští generace. Fanoušci původní hry zjistí, jak se unikátní svět Metra změnil díky neuvěřitelným světelným a fyzikálním efektům a dynamicky se měnícímu počasí. N ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

jin.jim - 15.10.2017  (Hodnocení: 85 %)
Klasika předělaná do lepšího vizuálu, s lepšími zvuky a dokonce i upravenou, dříve otravnou, částí hry s amébami. Nejen tato část je předělaná, celkově se hra dočkává několika vychytávek známých až z druhého dílu, je obohacena o několik nových prostorů a hlavně o novou a pohlednější grafiku, připomínající Last Light.
Metro 2033 redux je přesně tím typem remasterů, který by měli mít mnozí vývojáři za vzor. Vše, co bylo třeba, vývojáři překopali, poučili se ze svých chyb, hodili to do dnešních standardů a to ještě v perfektní optimalizaci.

necisty - 17.3.2019  (Hodnocení: 80 %)
Nehrál jsem původní neredux verzi, tak nevím o jak moc je to lepší. Rozhodně jsem rád, že jsem našel další postapo akční hru, která nevybočuje nějakými zbytečnými výstřelky. Má to skvělý námět ale už slabší děj. Přijde mi jakoby to nebylo dotaženo do konce a drží se to jen zajetého konceptu - dostat se z jedné stanice do druhé. Ke konci už se sice dějí i jiné věci a vyhráli se tam s detaily, které jinde nevidíte, ale oproti takovému Stalkerovi nebo Falloutovi se to vůbec nemůže postavit. Z počátku jsem si i myslel, že u toho strávím hodiny hraní, protože se konec neblížil, ale on se zničeho přiblížil a bylo. Trošku mi vadil malý arzenál a možnost nosit jen 3 zbraně, málo munice (i když to byl záměr) a taky nám nikde nevysvětlili, že se dají a hlavně jak se tlakují zbraně. To jsem zjistil až v úplném závěru, kdy mi nepřišlo možné, že nemůžu po pár výstřelech použít plamenomet. Proč to tam nikde pořádně nevysvětlili, tato neznalost dost omezuje požitek. Ale tak rád jsem zahrál a možná se někdy vrátím. Hurá na Last Light a nejspíš i na Exodus.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Metro 2033 Redux

Screen ze hry Metro 2033 Redux

Screen ze hry Metro 2033 Redux

Galerie obrázků ze hry Metro 2033 Redux. Všechny screenshoty hry Metro 2033 Redux naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Metro Redux Launch Trailer ESRB

Video ze hry Metro 2033 Redux. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Metro 2033 Redux naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Metro 2033 Redux PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Metro-2033-Redux-46128/" title="Hodnocení hry Metro 2033 Redux"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Metro+2033+Redux" alt="Metro 2033 Redux" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8205


Hra Warthunder zdarma