Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Metro 2033 Redux

Metro 2033 Redux

Vývojáři 4A Games
VydavatelDeep Silver
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieMetro
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Engine4A Engine
Datum vydání28. 8. 2014
Prodaných kusůpřes 57 334 na Steam
Doba hraníprůměrně 5,4h (nejčastěji 33,3h)
Hodnocení hry (6):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Metro 2033 Redux
Metro 2033 Redux je definitivní předělávkou kultovní klasiky Metro 2033 postavenou na nejnovější a nejlepší verzi 4A Engine pro hardware příští generace. Fanoušci původní hry zjistí, jak se unikátní svět Metra změnil díky neuvěřitelným světelným a fyzikálním efektům a dynamicky se měnícímu počasí. Nováčci pak dostanou příležitost zahrát si jednu z nejlepších stříleček zaměřených na silný příběh vůbec. Čeká na ně epické dobrodružství spojující pohlcující survival horor, zkoumání neznáma, taktické souboje a plížení. Všechna vylepšení hratelnosti a nové funkce z oceňovaného pokračování Metro: Last Light byla přenesena i do Metro 2033 Redux. Díky vylepšené umělé inteligenci, ovládání, animacím, zacházení se zbraněmi a řadě dalších vlastností se můžeš těšit na vzrušující zážitek, ať už jsi v této sérii veteránem nebo nováčkem. Metro 2033 Redux nabízí díky dvěma unikátním herním stylům a legendárnímu režimu Hraničář celé hodiny prvotřídní zábavy za neuvěřitelnou cenu. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 15.10.2017  (Hodnocení: 85 %)
Klasika předělaná do lepšího vizuálu, s lepšími zvuky a dokonce i upravenou, dříve otravnou, částí hry s amébami. Nejen tato část je předělaná, celkově se hra dočkává několika vychytávek známých až z druhého dílu, je obohacena o několik nových prostorů a hlavně o novou a pohlednější grafiku, připomínající Last Light.
Metro 2033 redux je přesně tím typem remasterů, který by měli mít mnozí vývojáři za vzor. Vše, co bylo třeba, vývojáři překopali, poučili se ze svých chyb, hodili to do dnešních standardů a to ještě v perfektní optimalizaci.

necisty - 17.3.2019  (Hodnocení: 80 %)
Nehrál jsem původní neredux verzi, tak nevím o jak moc je to lepší. Rozhodně jsem rád, že jsem našel další postapo akční hru, která nevybočuje nějakými zbytečnými výstřelky. Má to skvělý námět ale už slabší děj. Přijde mi jakoby to nebylo dotaženo do konce a drží se to jen zajetého konceptu - dostat se z jedné stanice do druhé. Ke konci už se sice dějí i jiné věci a vyhráli se tam s detaily, které jinde nevidíte, ale proti takovému Stalkerovi nebo Falloutovi se to vůbec nemůže postavit. Z počátku jsem si i myslel, že u toho strávím hodiny hraní, protože se konec neblížil, ale on se zničeho přiblížil a bylo. Trošku mi vadil malý arzenál a možnost nosit jen 3 zbraně, málo munice (i když to byl záměr) a taky nám nikde nevysvětlili, že se dají a hlavně jak se tlakují zbraně. To jsem zjistil až v úplném závěru, kdy mi nepřišlo možné, že nemůžu po pár výstřelech použít plamenomet. Proč to tam nikde pořádně nevysvětlili, tato neznalost dost omezuje požitek. Ale tak rád jsem zahrál a možná se někdy vrátím. Hurá na Last Light a nejspíš i na Exodus.

Screen ze hry Metro 2033 Redux

Screen ze hry Metro 2033 Redux

Screen ze hry Metro 2033 Redux

Další obrázky hry Metro 2033 Redux

Metro Redux Launch Trailer ESRB

Další videa hry Metro 2033 ReduxHODNOCENÍ HRY Metro 2033 Redux PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Metro-2033-Redux-46128/" title="Hodnocení hry Metro 2033 Redux"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Metro+2033+Redux&amp;platforma=pc" alt="Metro 2033 Redux" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1363


Hra Warthunder zdarma