Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Lara Croft Tomb Raider: Anniversary


Lara Croft Tomb Raider: Anniversary

Lara Croft Tomb Raider: Anniversary

Hodnocení PC 83%
Hodnocení PS2 -
Hodnocení Xbox 360 -
Hodnocení PSP -
Žánrakční, adventura
Popis hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary
Tomb Raider: Anniversary není remake prvního dílu TR série z roku 1996, ale spíš nový titul, který se nechal originálem jenom inspirovat, byť jde o inspiraci trošku většího rozsahu. Hra bude postavena na enginu použitém pro Tomb Raider: Legend a hráči v ní budou následovat osudy Lary Croft, která je ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 3.1.2009  (Hodnocení: 70 %)
Velmi dobře udělaný remake prvního dílu, na kterém najdete jen min. vrásek, zato jednu pěkně otravnou. V čem vede je pořádná délka hry oproti Legend a Underworld, grafický dobrý, ale nenáročný engine a další blbůstky (nostalgie). Včem pořádně naštve je oproti Legend přepracovaný styl slow-motion útoků, které nyní jako jediné fungují na bosse (a občas nestačí ani to). Je to protivné, extrémně náročné a budete často chtít rozmlátit klávesnici, díky bohu, že bossů není jako rohlíků v Tescu. Jinou závažnou vadu tahle akční adventura nemá. Mě osobně mrzí, že engine nebyl obohacen jako u Legend o Next gen obsah. V podstatě mě trochu už hrabe, jelikož mě totálně chybí Lařini parťáci na Comlinku, se kterými si Lara v Legend, tak často povídala a komentovali trefně situaci. Holt "první díl", ještě je nepotkala, doma ani nemá ještě tu svou počítačovou základnu jako v Legend, natož Zipa;). Působí to bez Lařiných prupovídek trochu méně živě. V podstatě si povídá jen s padouchy:) a pro její komenty člověk musí do Journalu, což mi přijde zbytečné. Hra je povedený remake a zároveň rozšíření úspěšně restartovaného Tomb Raider universa.

baca12 - 7.5.2010  (Hodnocení: 80 %)
Povedený remake úplně prvního dílu série Tomb Raider. Některé lokace do detailu okopírovány z původní hry. Skvělí Bossové.

JessAarons - 8.3.2013  (Hodnocení: 100 %)
Téhle hře se nedá nic vytknout, asi jen že to autoři trochu přehnali s levelem The Great Pyramid při tom dostávání nahoru ke kruhu zejm. nejhorší část je ted nevim jestli 3 nebo 4 s šikminou pak tyč dlší tyč průrva a 2x hák to vždycky dělám nejmíň 10x než se mi to povede ale i tak dávám 100%

biomor - 5.4.2013  (Hodnocení: 95 %)
dobrá dobrodružná hra a vcelku dobré mise

Eragon93 - 26.8.2013  (Hodnocení: 90 %)
Výborná hratelnost, grafika na úrovni, chrámy, přijatelná délka hraní, nepřátelé všeho druhu (lidi až na pár výjimek tentokrát nejsou) - to všechno se mi moc líbilo. Ačkoliv jsem hru nakonec celou nedohrál, přesto vynikající "skákačka".

JackBurda - 16.8.2015  (Hodnocení: 50 %)
Nesnáším remaky. Není to úplně hrozný, vlastně je to dobrý, ale proč radši nevymysleli novej díl, takhle se příběh nepohne z místa.
Navíc mi tu ta Lara přijde už moc, moc, MOC prsatá.

Lulu257 - 27.4.2016  (Hodnocení: 90 %)
Velice dobry remake uplne prveho dielu tejto serie, nostalgia sa dostavila :) som rada, že je tu podoba s Legend, ale aj tak mi je vyzor a povaha Lary aj celkovo predosly diel sympatickejsi (ako bolo spomenute, udalosti sa odohrali pred nim, je vidiet nejaky vyvoj, tak vlastne nemozno nic vytknut)...pravda, su tu niektore prekazky tazko zvladnutelne aj ja som si zchuti ponadavala, ale inak by to nebola vyzva - hra nie je celkovo vobec narocna :)


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary

Screen ze hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary

Screen ze hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary

Galerie obrázků ze hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary. Všechny screenshoty hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Lara Croft Tomb Raider: Anniversary PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Lara-Croft-Tomb-Raider-Anniversary-71/" title="Hodnocení hry Lara Croft Tomb Raider: Anniversary"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Lara+Croft+Tomb+Raider%3A+Anniversary" alt="Lara Croft Tomb Raider: Anniversary" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

15 %

Celkem hlasů: 7810


Hra Warthunder zdarma