Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Hodnocení PC 84%
Hodnocení PS4 -
Hodnocení Xbox One -
Typ hrySamostatná hra
ŽánrRPG
Popis hry Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance vás zavede na výpravné dobrodružství v Čechách posledních Lucemburků. Na své cestě zažijete porážky i vítězství, šarvátky i velké bitvy, budete mluvit se šlechtici i kmány a zažijete středověk tak zblízka, jak je bez újmy na zdraví možné. (Přidal: jin.jim)
Steam

  • Komentáře

Szczigi - 11.8.2016  (Hodnocení: nehodnotil)
Neskutečně se těším na tuto skvěle vypadající hru, kde se dočkáme RPG mechanismů, co nejvěrnějšího zpracování husitské doby na českém území, na zpracování krásných českých luk a lesů, na svět bez draků a monster a celkově na středověké zasazení. Na příběh , kterému věřím, že bude zajímavý a chytlavý díky Danovi Vavrovi v něhož mám důvěru. Mám ovšem obavy o datum vydání a posléze po odkládání o né již tak skvěle vypadající graficky kabátek, který bude zaostávat v té době v porovnání s jinými hrami. WARHORSE do toho!!, snad zase budeme jednou pyšní na české zlaté ručičky ;)

NORMENOR - 18.2.2018  (Hodnocení: 70 %)
Je to přesně to co sem od Vávry očekával.Hra je svým způsobem inovativní,co se mechanismu týče.Nutno dodat že rozhodování je skutečně na samotném hráči.Což vede k rozhodování se několika kroků dopředu.Systém souboje na kordy si hráč musí osvojit tréninkem.Je v celku rozmanitý na ovládání,ovšem to je zase dobře.Graficky je podle mě hra na současném standardu.Hodně Lidí si stěžuje na bugy,já sem za tím žádné nepotkal.Okolí je krásně zpracované,a NPC sou v celku interaktivní.Jediné co hře vytíkám je absence Českého dabingu.

TradeCZ - 19.2.2018  (Hodnocení: 85 %)
Vyladit bugy a trochu zlepšit výkon a je super.

hubabuba.m - 20.2.2018  (Hodnocení: nehodnotil)
Ahoj mohl bych vás poprosit o radu chtel bych si jí koupit ale nevím jestli na to mám kompa , mohly by s te mi poradit mám , Procesor : AMDA 48-7600 RADEON R7,10 Computer cores4c+6G 3.10GHz.
RAM 8,00 GB
SYSTEM 64bitový ,procesor pro platformu *64
Dekuju za odpověd

pjindras - 30.5.2018  (Hodnocení: 100 %)
100% spokojenost

Hanyse.k - 20.2.2019  (Hodnocení: 95 %)
Po vydání KCD jsem nějakou dobu čekal, až hru odladí, protože ze začátku bylo dost stížností na bugy. Hra je HW dost náročná, a i když ji nehraju na full detaily, graficky se mi moc líbí. Hra ze začátku není vůbec jednoduchá, jak souboje, ať už pěstní nebo s meči, lukostřelba nebo otevírání zámku, všechno se musí hlavní hrdina Jindra naučit. Dobové zasazení je suprové, mám tuto dobu rád. Questy jsou zajímavé a zábavné. Příběh je taky moc fajn. Je to fakt kvalitní hra, můžu říct, že vývojáři se vytáhli. K tomu abych hře dal 100% mi chybí čeký dabing a pohled z třetí osoby. 95%


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Kingdom Come: Deliverance

Screen ze hry Kingdom Come: Deliverance

Screen ze hry Kingdom Come: Deliverance

Galerie obrázků ze hry Kingdom Come: Deliverance. Všechny screenshoty hry Kingdom Come: Deliverance naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Kingdom Come: Deliverance. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Kingdom Come: Deliverance naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Kingdom Come: Deliverance PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Kingdom-Come-Deliverance-15991/" title="Hodnocení hry Kingdom Come: Deliverance"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Kingdom+Come%3A+Deliverance" alt="Kingdom Come: Deliverance" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8197


Hra Warthunder zdarma