Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Halo 2

Halo 2

Hodnocení PC 69%
Hodnocení Xbox 79%
Žánrstřílečky
Popis hry Halo 2
Halo 2 pro Windows Vista 3D akční hra, která se odehrává ve stejném sci–fi světě jako původní hra Halo známá predevším z konzole XBOX. Lidstvo žije v celém vesmíru a dále kolonizuje odlehlé světy. Nová technologie nadsvětelného pohonu přináší kromě potenciálu cestovat po dalekých galaxiích i veliké ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Jeržik - 27.9.2008  (Hodnocení: 60 %)
Lituju konzolisty.:-) Jestli tohle je to nejlepší, co konzole nabízejí, jsou jejich hráči chudáci. Ale doufám, že to je jen mýlka, protože stále je to jen port a bez prvního dílu. Takže třeba se ta rovnice 100% na konzoli = 60% na PC ukáže jako chybná. Protože kdyby tomu tak nebylo, tak bych skutečně nechápal, co na nich lidé vidí.:-)

Mr.Stu - 7.5.2009  (Hodnocení: 80 %)
Dvojka trošku ztratila náboj, ale i přes to je to vynikající akční jízda. Vylepšená grafika je fajn, big crab je fajn, Master Chief je fajn...tak proč si tu hru nezahrát, že? :-)

rockyzz - 7.4.2010  (Hodnocení: 50 %)
Oproti všem ostatním halo mě tento díl velmi sklamal je nudnej holt, jen co mě bavilo byl trochu multiplayer ale kampan byla hrozná, no což je to už trochu starší hra, kdybych měl tenhle koment psát před 5 lety tak by tahle hra dostala 80%......

Ahurmen - 29.9.2010  (Hodnocení: 60 %)
PC verze je oproti originální XBOX 360 verzi opravdu ubohá, nicméně základní principy fungují :-)

hribisko - 1.6.2013  (Hodnocení: 80 %)
Haló haló, už zase ten drsňák? Master vole Chief? Ale co to? No tak pozor, máme na hnoji dalšího kohouta...Ukaž mu to Arbitře! Arbitře?! Ó ne, vesmírný póvl naší mateřštinou nemluví. No, to ostatně ani póvl lidský. Tak jak je možné, že je to i bez -ř- pořád tak dobrá řež?

Ahurmen - 29.9.2010  (Hodnocení: 80 %)
Jak je tomu zvykem u Halo, tak i v tomto případě je vše tam kde má být.
Bungie si dali velmi záležet a výsledek stojí rozhodně za to.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.




  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Halo 2

Screen ze hry Halo 2

Screen ze hry Halo 2

Galerie obrázků ze hry Halo 2. Všechny screenshoty hry Halo 2 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.





  • Video ze hry

Představení hry

Video ze hry Halo 2. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Halo 2 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.



HODNOCENÍ HRY Halo 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz




<a href="https://www.cdh.cz/hra/Halo-2-6877/" title="Hodnocení hry Halo 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Halo+2" alt="Halo 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2284


Hra Warthunder zdarma