Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Halo 2

Halo 2

Vývojáři Bungie
VydavatelMicrosoft Game Studios
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSplit-screen
Datum vydáníČerven, 2007
Hodnocení hry (14):
69%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Halo 2
Halo 2 pro Windows Vista 3D akční hra, která se odehrává ve stejném sci–fi světě jako původní hra Halo známá predevším z konzole XBOX. Lidstvo žije v celém vesmíru a dále kolonizuje odlehlé světy. Nová technologie nadsvětelného pohonu přináší kromě potenciálu cestovat po dalekých galaxiích i veliké riziko ato kontakty s armádou mimozemských zabijáků. Po třiceti letech stále zuří válka mezi vetřelci a lidskou organizací na obranu kolonizovaného vesmíru. Ta vytvořila projekt SPARTAN který vytvořil dokonalé válečníky, kteří si díky genetickým a kybernetickým úpravám dokáží poradit téměř s každým nepřítelem. Ve hře můžete ovládat některá vozidla nebo pilotovat vesmírné lodi. Jelikož se jedná především o akční hru budete mít k dispozici také pestrou škálu pozemských i mimozemských zbraní.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Jeržik - 27.9.2008  (Hodnocení: 60 %)
Lituju konzolisty.:-) Jestli tohle je to nejlepší, co konzole nabízejí, jsou jejich hráči chudáci. Ale doufám, že to je jen mýlka, protože stále je to jen port a bez prvního dílu. Takže třeba se ta rovnice 100% na konzoli = 60% na PC ukáže jako chybná. Protože kdyby tomu tak nebylo, tak bych skutečně nechápal, co na nich lidé vidí.:-)

Mr.Stu - 7.5.2009  (Hodnocení: 80 %)
Dvojka trošku ztratila náboj, ale i přes to je to vynikající akční jízda. Vylepšená grafika je fajn, big crab je fajn, Master Chief je fajn...tak proč si tu hru nezahrát, že? :-)

rockyzz - 7.4.2010  (Hodnocení: 50 %)
Oproti všem ostatním halo mě tento díl velmi sklamal je nudnej holt, jen co mě bavilo byl trochu multiplayer ale kampan byla hrozná, no což je to už trochu starší hra, kdybych měl tenhle koment psát před 5 lety tak by tahle hra dostala 80%......

Ahurmen - 29.9.2010  (Hodnocení: 60 %)
PC verze je oproti originální XBOX 360 verzi opravdu ubohá, nicméně základní principy fungují :-)

hribisko - 1.6.2013  (Hodnocení: 80 %)
Haló haló, už zase ten drsňák? Master vole Chief? Ale co to? No tak pozor, máme na hnoji dalšího kohouta...Ukaž mu to Arbitře! Arbitře?! Ó ne, vesmírný póvl naší mateřštinou nemluví. No, to ostatně ani póvl lidský. Tak jak je možné, že je to i bez -ř- pořád tak dobrá řež?

Screen Halo 2

Screen Halo 2

Screen Halo 2

Další obrázky hry Halo 2

Trailer

Další videa hry Halo 2HODNOCENÍ HRY Halo 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Halo-2-6877/" title="Hodnocení hry Halo 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Halo+2&amp;platforma=pc" alt="Halo 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1363


Hra Warthunder zdarma