Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned


Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Hodnocení Xbox 360 90%
Hodnocení PC 77%
Hodnocení PS3 83%
Typ hryDatadisk
Žánrakční
Popis hry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned
Popis PC hry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned V kampani s titulem „The Lost and Damned“ se převtělíme do role Johnyho Klebitze, židovského veterána jednoho motorkářského gangu. Johny nenávidí nacisty a rasismus celkově a v Liberty City se stará o zajišťování obchodních příležitostí pro The ... (Zobrazit celý text)

Pridat.eu Sdílet
Fanstránka série her Grand Theft Auto
  • Komentáře

jin.jim - 2.9.2018  (Hodnocení: 70 %)
The Lost and Damned je první rozšíření pro GTA IV. Pojednává o příběhu motorkářského gangu The Lost, v jehož čele po většinu hry stojí Johny známý již z původní hry.
Příběh DLC staví příběh opět na pomstě a touze po penězích, ale zároveň i na snaze udržet gang pohromadě a s ním i křehká spojenectví. Jestli se to povede, je otázkou, ale asi každému hráči GTA je jasné, že příběhy GTA nemívají tak úplně šťastné konce, natož pak průběh.
Příběh se dočká několika zajímavých vydařených zvratů, ale je poměrně krátký a tak se do postav nestihnete moc vžít.
Nemá cenu zde řešit aspekty stejné s původní hrou, spíše se zaměřím na novinky. První z nich je určitě několik nových hudebních rockových a metalových kousků, které podkreslují atmosféru tvrdého nelítostného života gangu The Lost.
Další novinkou, výraznější, je ježdění v gangu, kdy buď vedete gang Vy, nebo někdo jiný. Při druhé možnosti je možné se zařadit do formace, aby se Vám při tom dobíjelo zdraví a vesta a opravovala se motorka. Zajímavý to prvek, který pak zničehonic zmizí.
Jelikož vedete gang, nesmí chybět možnost přivolat si posily. A vězte, že kolikrát se budou hodit, a že opravdu pomůžou i ze svízelných situací. Stejně tak je možné si přivolat motorku (těch je na výběr mnohem více než v původní hře) či zbraně (těch také pár přibylo).
Hlavní příběhová linka se povedla, ale pak jsou zde i vedlejší úkoly. Vedle miniher typu páka atd. jsou zde ještě motorkářské závody a války gangů. Zbystřili jste při vyslovení slov "války gangů"? Tak to Vás musím zklamat, protože se jedná stále o to samé dokola. Vždy se začíná na stejných pěti místech, odkud jedete se svou bandou postřílet buď gang na nohách, na motorkách, nebo v autech. A odměna za to? Vlastně žádná citelná. Žádné dobyté území, nebo snad větší respekt ostatních gangů. Ale tyto války a celkově mise přinášejí XP body ostatním členům gangu, kteří jsou s Vámi. Kromě postav klíčových pro příběh mohou tyto postavy zemřít, v tom případě jsou nahrazeny jinými postavami.
The Lost and Damned je ve výsledku vydařené DLC, které doplácí na minimální různorodost, krátkost a místy předvídatelný příběh.

H34D - 16.10.2022  (Hodnocení: 70 %)
První datadisk Lost and Damned působí poněkud jako hořké zklamání, GTA totiž vždycky byla známka pečlivé práce, originálního hraní a zkrátka kvality, která ve svém žánru neměla konkurenci (až na Mafii :o) ). Lost and Damned je však poněkud tuctový datadisk s „přímým“ příběhem bez nápaditých zákoutí, s jednoznačnými charaktery a opakující se náplní misí... V porovnání s předchozími díly, nebo druhým datadiskem v balíčku... Což je důležitý dodatek, neboť sám o sobě Lost and Damned není vyloženě špatný, atmosféra tvrdého bratrstva motorkářů z in-game animací přeci jen vyzní, i závěr na mě jakš takš zapůsobil. Mno, ale hlavní je, že jsem osedlal super stroj a proháněl se po starých známých ulicí, odhaloval nová zákoutí a nefalšovaně si užíval živého města, takže i když dění hry nebylo zcela prvotřídní, jako nová motivace pro hraní GTA IV posloužilo dobře.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Galerie obrázků ze hry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned. Všechny screenshoty hry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Grand-Theft-Auto-IV-The-Lost-and-Damned-15174/" title="Hodnocení hry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Grand+Theft+Auto+IV%3A+The+Lost+and+Damned" alt="Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1131


Hra Warthunder zdarma